Zamknij

Przerażająca przepowiednia na 2023 rok. Czy czeka nas inwazja kosmitów?

13.10.2022 09:46

Bashar, byt pozaziemski kontaktujący się z Ziemią, zapowiada zejście obcych cywilizacji na naszą planetę. Wiadomość przekazał Darryl Anka.

UFO
fot. Shutterstock

Wiadomość od Bashara, wielowymiarowej istoty z kosmosu, może wywołać ciarki na plecach. Byt skontaktował się z Darrylem Anką i za pośrednictwem channelingu przekazał mu przepowiednię na 2023 rok. Wszystko wskazuje na to, że spotkamy się wtedy z cywilizacjami pozaziemskimi.

Zobacz także: Zbliża się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Astrologowie ostrzegają przed jego wpływem

Przerażająca przepowiednia na 2023 rok. Czy czeka nas inwazja kosmitów?

Channeling to sposób kontaktowania się z istotami pozaziemskimi. Jest zjawiskiem parapsychologicznym polegającym na odbieraniu wiadomości z innych wymiarów. Niektórzy ludzie mają naturalne predyspozycje do tego, by otrzymywać informacje płynące od istot będących na wyższym poziomie świadomości i przekazywać je światu.

Celem takiego procesu jest zdobycie głębokiej mądrości, której medium może potem nauczać innych. Osoba będąca medium może sama poszukiwać kontaktu z bytem znajdującym się poza Ziemią, ale w wielu przypadkach sama zostaje przez niego wybrana - otrzymuje telepatyczny przekaz nagle, bez żadnego przygotowania.

Mieszkaniec USA, Darryl Anka, jest przekaźnikiem informacji pochodzących od Bashara - przedstawiciela pozaziemskiej cywilizacji, żyjącego w wielu wymiarach jednocześnie. Tajemniczy byt wysyła informacje na naszą planetę już od 40 lat. Właśnie przepowiedział, że nadchodzi czas spotkania ludzkości z innymi formami życia w kosmosie.

Bashar twierdzi, że w przestrzeni wokół nas znajduje się aż 147 nieznanych cywilizacji, a każda z nich prowadzi obserwację życia na Ziemi. W najbliższym czasie przyjdzie nam skontaktować się z obcymi wiele razy - będzie to stanowiło początek nowej ery kosmicznej.

loader

Ta przepowiednia przeraża. Bashar twierdzi, że w 2023 roku spotkamy się z kosmitami

Choć przepowiednia Bashara może wydawać się przesadzona, w kontekście najnowszych zapowiedzi NASA brzmi całkiem prawdopodobnie. Warto przypomnieć, że agencja kosmiczna niedawno ogłosiła, że zamierza przyjąć udział w śledztwie Pentagonu i zbadać niezidentyfikowane obiekty latające. W raportach o UFO pojawiły się bowiem zeznania pilotów i pracowników wywiadu, którzy twierdzą, że widzieli maszyny kosmitów.

Administrator NASA, Bill Nelson, w rozmowie z przedstawicielem Uniwersytetu Wirginii powiedział wprost:

Oczywiście, że czytałem tajny raport. Wynika z niego to, co przypuszczaliśmy. Nie jesteśmy sami. Piloci Marynarki Wojennej USA coś widzieli, gonili to, mając ciągle na radarach, i nagle obiekt niesamowicie przyśpieszył i zniknął.

Nelson nie wyklucza, że UFO to kosmici. Jego zdaniem trudno stwierdzić, na podstawie zgromadzonych dotychczas informacji, jakie mogłyby być intencje pozaziemskiej cywilizacji. Według Darryla Anki zarówno Bashar, jak i inne byty interesujące się Ziemianami, pragną żyć z nami w harmonii.

Chcielibyście poznać kosmitów?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?