Zamknij

Słynna jasnowidzka twierdzi, że te słowa mogą doprowadzić nas do rozpaczy. "Burza emocji"

27.09.2022 11:50

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się historią pewnej rozmowy. Może ona stanowić przestrogę dla każdego z nas.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida to jasnowidzka, która zyskała popularność dzięki sprawdzającym się przepowiedniom na temat przyszłości. Na swoim instagramowym profilu przekazuje ona także wizje dotyczące najbliższych dni. W jednym z najnowszych postów zwróciła uwagę na istotny problem.

Zobacz także: Zbliża się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Astrologowie ostrzegają przed jego wpływem

Słynna jasnowidzka przekazała wizję na jesień 2022 roku

Aida Kosojan-Przybysz uczy tajników rozwoju duchowego, wiele uwagi poświęcając temu, jak stosować na co dzień prawo przyciągania. Wiele jej wypowiedzi dotyczy kwestii samoakceptacji. Jasnowidzka nieustannie podkreśla, że to, co nas spotyka, jest w dużej mierze zależne od tego, w jaki sposób myślimy o sobie samych. Niedawno opublikowała zapis interesującej rozmowy, jaką miała okazję przeprowadzić z pewną tajemniczą kobietą. Aida zadała jej pytanie:

Kim jest osoba, która potrzebuje twojej miłości, twojego szacunku, twojej przyjaźni, twojej troski, empatii, twojej akceptacji i zrozumienia, twojego czasu? Potrzebuje ciebie. Jesteś dla tej osoby niezastąpiona.

Kobieta, z którą rozmawiała jasnowidzka, była pewna, że powinna wskazać osobę ze swojego najbliższego otoczenia. W przekonaniu Aidy było jednak zupełnie inaczej. W dalszej części swojej wypowiedzi zwróciła uwagę na coś, co może dać do myślenia każdemu z nas.

Te słowa mogą doprowadzić nas do rozpaczy. "Burza emocji"

Kiedy rozmówczyni Aidy wymieniała osoby, którym jest potrzebna, wymieniała wszystkich poza sobą.

A mi chodziło o nią samą… - napisała jasnowidzka.

Według Aidy Kosojan-Przybysz każdy z nas powinien pamiętać o tym, by traktować siebie jak ważną osobę. Zamiast koncentrować się na tym, że musimy spełniać cudze oczekiwania, w pierwszej kolejności musimy doceniać siebie. Kiedy jednak powiedziała o tym kobiecie, z którą rozmawiała, wywołała u niej ogromne zaskoczenie.

- Ty jesteś tą osobą! Potrzebujesz siebie! - powiedziałam i zobaczyłam rozpacz na jej twarzy. Moja odpowiedź wywołała w niej burzę emocji. Rozpłakała się. Nie była w stanie wydusić z siebie ani słowa… Tak często nie mamy siebie dla siebie. A tak ważne jest, by o tym pamiętać - stwierdziła wizjonerka.

Zgadzacie się z Aidą?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?