Zamknij

Słynna jasnowidzka przekazała wizję na 2022 rok. Przepowiada skandal w rodzinie królewskiej

19.01.2022 11:49
Pałac Buckingham
fot. Shutterstock

Jemima Packington, czyli wróżka "Mystic Veg", jest znana w całej Wielkiej Brytanii. Jak podaje interia.pl, jej sposób pracy jest jednak dość kontrowersyjny. Nie uwierzycie, z czego odczytuje przyszłość.

Brytyjska wizjonerka w swojej przepowiedni na 2022 rok przekazała niezwykle szczegółowe informacje dotyczące nadchodzących miesięcy. Jak rozwinie się pandemia, co czeka rodzinę królewską i kto wygra Oscara? Jemima Packington wywróżyła to wszystko... ze szparagów.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Jemima Packington przekazała przepowiednię na 2022 rok

Jak pracuje "szparagowa wróżka"? Wizjonerka zadaje pytanie, a następnie wyrzuca łodygi w powietrze i odczytuje to, jak ułożą się one na ziemi. Jej babcia wróżyła w podobny sposób z liści herbaty. Dar widzenia przyszłości u kobiet z rodziny Packington jest rzekomo dziedziczny, a "Mystic Veg" wygłasza swoje przepowiednie z ogromną pewnością siebie.

Twierdzi, że jej wizje spełniają się w 75-90 procentach. Jemima przepowiedziała zarówno konflikt Harry'ego i Meghan z rodziną królewską, jak i wybór Borisa Johnsona na stanowisko premiera Wielkiej Brytanii. Mówiła także o Brexicie. Jesteście ciekawi, co wywróżyła na 2022 rok? Sprawdźcie.

Przepowiednia "szparagowej wróżki" na 2022 rok

Jemima nie ma dobrych wiadomości dla rodziny królewskiej. Twierdzi, że czekają ją liczne skandale, które będą miały przykre konsekwencje. Warto zaznaczyć, że w ubiegłym roku zapowiadała narodziny i żałobę, a jej wizja się sprawdziła. Meghan urodziła dziecko, a książę Filip zmarł w wieku 99 lat.

Jeśli chodzi o pandemię koronawirusa, według wizjonerki wirus pozostanie z nami na zawsze i będziemy musieli się do niego przyzwyczaić. W ogromnym stopniu utrudni to jednak podróżowanie. Z biegiem czasu mało kogo będzie na to stać.

Packington przewidziała również, kto otrzyma nagrody. Oscara wygra film "Psie pazury" ("The Power of the Dog"), a Puchar Świata w piłce nożnej wywalczą sobie Chorwaci.

Wierzycie, że coś z tego się spełni?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?