Zamknij

Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

05.10.2022 09:29

Przepowiednia tarota na jesień 2022 roku zawiera w sobie niepokojące zapowiedzi. Wróżka Anna Kempisty sugeruje, by przygotować się na najgorsze.

Przepowiednia tarota na jesień 2022 roku
fot. Shutterstock/Instagram

Coraz więcej przepowiedni na nadchodzący 2023 rok dotyczy wojny. Pojawiają się obawy, że znajdziemy się w poważnym niebezpieczeństwie - a nawet jeśli nasz kraj nie będzie zagrożony, odczujemy na sobie finansowe skutki globalnego konfliktu. Żyjemy w napięciu i niepewności, bo nie wiemy, jak mamy zadbać o siebie i swoich bliskich.

Z pomocą przychodzą wizjonerzy i tarociści, którzy zdradzają, co wydarzy się w nadchodzącej przyszłości. Wróżka Anna Kempisty przekazała swoją wizję na jesień 2022 roku. Zawiera ona w sobie przestrogę, ale i światełko nadziei.

Zobacz także: Zbliża się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Astrologowie ostrzegają przed jego wpływem

Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku

Anna Kempisty to tarocistka, która przy pomocy kart przepowiada przyszłość. Zdradza, na co powinniśmy się przygotować w najbliższym czasie, a także komentuje sytuację władców i polityków. Jej wizja na jesień 2022 roku przyprawia o dreszcze - według wizjonerki czeka nas prawdziwy Sąd Boży.

Od wielu miesięcy informuję swoich klientów, że po wakacjach wydarzy się coś takiego na świecie, że my wszyscy w Polsce i nie tylko będziemy po*rani ze strachu. Przepraszam za słowo, ale ono najbardziej obrazuje sytuację, która ma nadejść. Spora panika. Będą powstawać pytania, gdzie wyjeżdżać, uciekać... - napisała wróżka.

Wizjonerka stwierdziła, że decyzje polityków zgotują nam w najbliższym czasie prawdziwe piekło. Możemy poczuć się jak w szpitalu psychiatrycznym. Będziemy musieli jednak zatroszczyć się o swoją przyszłość. Co powinniśmy zrobić?

Ten światowy armageddon może wpłynąć na rynek spożywczy. Warto zrobić zaopatrzenie w swojej spiżarni - stwierdziła Anna Kempisty.

loader

Przepowiednia tarota na jesień 2022 roku

Jak wyznaje wróżka, początkowo nie chciała straszyć nikogo podobnymi wizjami i wypowiadać się publicznie na temat zbliżającego się kryzysu. Jest jednak pewna, że to i tak nic by nie zmieniło. Co ma się wydarzyć, będzie nieuniknione. W przepowiedni znajduje się jednak zapowiedź dotycząca dalszej przyszłości, która pozwala nie tracić nadziei.

Za jakiś czas kurz opadnie. Okaże się, że czarne scenariusze, które pojawiły się w naszych głowach, nie zaistniały - a jeśli już, to spełniła się ich najmniejsza część - czytamy.

Wygląda więc na to, że chociaż czekają nas ciężkie chwile, nie powinniśmy się poddawać panice. Zamiast uciekać z domu w obawie przed wojną lub innym zagrożeniem, wystarczy po prostu zrobić porządne zapasy na zimę.

Zamierzacie zastosować się do tej rady?

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?