Zamknij

Przerażająca przepowiednia wróżbity Macieja na 2022 rok. Zbliżają się katastrofy naturalne

25.10.2021 11:44
Przepowiednia na 2022 rok
fot. Shutterstock

Co nas czeka w 2022 roku? Prognoza wróżbity Macieja potwierdza słowa proroków. Nadchodzą klęski żywiołowe, które pozbawią życia wielu ludzi.

Prognoza wróżbity Macieja na 2022 rok jest niepokojąca. Nadchodzące miesiące zapowiadają się jako czas, w którym dopadną nas same zmartwienia. Jasnowidz ostrzega przed katastrofami naturalnymi i zawirowaniami w polityce.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Przepowiednia wróżbity Macieja na 2022 rok - co nas czeka?

Słowa Macieja Skrzątka potwierdzają zapowiedzi jasnowidzów, którzy wypowiadali się o nadchodzącym 2022 roku z pesymizmem. Mówili o kataklizmach wywołanych przez naturę - przede wszystkim o przebudzeniu wulkanów, suszach i pożarach. Wróżbita Maciej zwrócił uwagę, że Ziemia znajduje się teraz pod niszczycielskim wpływem kwadratury Marsa i Plutona, co pobudza na naszej planecie działanie żywiołu ognia. Wizje proroków potwierdza więc astrologia.

Jasnowidz Adam A. przepowiadał klęski żywiołowe na 2022 rok, ale według Macieja Skrzątka możemy zmierzyć się z tym problemem już za kilka tygodni.

Przepowiednia wróżbity Macieja na 2022 rok - niepokojące działania rządu

Wróżbita Maciej wypowiedział się również na temat nadchodzących problemów polityczno-społecznych w Polsce. Za sprawą Saturna mogą się pojawić napięcia pomiędzy rządem a obywatelami, którzy zapragną wywalczyć sobie więcej swobody. Dodatkowy wpływ Jowisza może doprowadzić do manifestowania silnego sprzeciwu, bowiem władza w najbliższym czasie narzuci mieszkańcom kraju nowe ograniczenia. Według astrologii powinniśmy uważać na to, co robią teraz politycy. Pośród nich może objawić się tyran.

Maciej Skrzątek przestrzegał przed możliwym zmniejszeniem swobód obywatelskich. Wizjoner zdradził w rozmowie z serwisem interia.pl:

Dlaczego akurat teraz PiS chce wprowadzać nową ustawę o cyberprzestępczości? Władza właśnie teraz chce oceniać to, czy ktoś jest przestępcą w sieci czy nie. A to oznacza, że musi nas obserwować.

Według wróżbity w nadchodzącym czasie powinniśmy się obawiać inwigilacji w sieci. Możliwe są działania rządu mające na celu zwiększenie kontroli nad obywatelami przy użyciu nowoczesnych technologii. Wierzycie, że tak może się stać?

Zobacz także: Czy wiesz, że podczas pełni Księżyca nie powinno się ćwiczyć jogi? Istnieje ważny powód