Zamknij

Przerażająca przepowiednia Baby Wangi na 2022 rok. Czeka nas kolejna pandemia?

14.01.2022 09:45
Warszawa 2022
fot. Shutterstock

Co czeka nas w 2022 roku? Jeśli spełnią się wizje niewidomej mistyczki, nadchodzące miesiące mogą być pełne zaskoczeń.

Baba Wanga w swojej przepowiedni na 2022 rok zawarła zadziwiające wizje. Niektóre z nich mogą nawet przerażać. Czy jesteście w stanie uwierzyć, że zbliża się nie tylko kolejna pandemia, lecz także... inwazja kosmitów?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Przepowiednia Baby Wangi na 2022 rok

Baba Wanga nazywana jest "Nostradamusem z Bałkanów". Doznawała wielu wizji, które sięgają aż do 5079 roku. Wiele z nich rzekomo się ziściło. Jasnowidzka zobaczyła dojście do władzy Hitlera, katastrofę w Czarnobylu i ataki na World Trade Center. Nawiedzały ją obrazy dotyczące zarówno czasów, w jakich żyła, jak i dalszej przyszłości. Choć zmarła w 1996 roku, wielu ludzi wciąż sprawdza jej przepowiednie.

Zwracają uwagę np. na to, że Baba Wanga już w latach 90. mówiła o zmianach klimatycznych, topnieniu lodowców i nadejściu wielkiej suszy. Wiedziała też, że ludzkość będzie chciała kolonizować Marsa. Jej wizje zdają się mieć wiele wspólnego z rzeczywistością. Problem polega jednak na tym, że była niepiśmienna, a sama mówiła w sposób niewyraźny i trudny do zrozumienia. Nawet więc jeśli część znanych dziś przepowiedni jest prawdziwa, mogły ulec do tej pory wielu przekształceniom.

Co Baba Wanga mówiła o 2022 roku? Jej wypowiedzi nie brzmią zbyt optymistycznie. Nadchodzące miesiące mogą okazać się bardzo trudne.

Czy czeka nas kolejna pandemia? Przepowiednia na 2022 rok

Baba Wanga miała rzekomo powiedzieć, że ludzkość w 2022 roku będzie musiała się zmierzyć z kolejną pandemią. Wywoła ją wirus, który od lat był "zamrożony" na Syberii, a przez zmiany klimatyczne w najbliższym czasie zostanie uwolniony.

Rosnące temperatury (w Indiach mają sięgać nawet do 50 stopni Celsjusza) mają w tym roku doprowadzić do wielu katastrof i trudności. W wielu miejscach na Ziemi zabraknie wody pitnej.

Dodatkowo większość ludzi na naszej planecie będzie uzależniona od spoglądania w ekrany i straci kontakt z rzeczywistością. Nikt nawet nie zauważy, że Ziemię nawiedzą w tym roku obcy, którzy będą poszukiwać innych form życia w kosmosie. Mają trafić na powierzchnię naszego globu wraz z asteroidą.

Wierzycie w te przepowiednie?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?