Zamknij

Jessica Adams przewidziała koronawirusa i brexit. Teraz zdradza, co wydarzy się do końca roku!

22.10.2020 14:03
Niebo
fot. Shutterstock

Jessica Adams, która jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich astrologów, przewidziała brexit i pojawienie się koronawirusa. Teraz przepowiedziała, co czeka nas w kolejnych miesiącach! Jak w tym roku będzie wyglądało m.in. Boże Narodzenie?

Koronawirus sieje spustoszenie na całym świecie i wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądało nasze życie w kolejnych miesiącach. Czy ta pandemia wreszcie się skończy? Okazuje się, że wybitna brytyjska astrolog Jessica Adams wie, co nieco na ten temat.

Kobieta przewidziała m.in. wybuch pandemii SARS-CoV-2 i fakt, że Wielka Brytania wyjdzie z Unii Europejskiej. Teraz zdradziła, jak będzie wyglądała końcówka roku 2020 i co wydarzy się w 2021. Kobieta zdradziła też, co wg niej wydarzy się w Boże Narodzenie! Koniecznie przeczytajcie.

Przepowiednia na koniec 2020 roku

Jessica Adams przepowiedziała pojawienie się koronawirusa i brexit. Kobieta wypatruje na niebie specyficznych układów gwiazd, z których da się wyczytać przyszłość. Teraz w rozmowie z tabloidem "Daily Mail" zdradziła, co wydarzy się pod koniec 2020 roku i na początku 2021 roku.

Od początku 2020 rok kojarzył mi się z obrazem Edvarda Muncha pt. "Krzyk". Z czymś tak ekstremalnym, że bałam się o tym mówić. Jednak musiałam, bo na tym polega moja praca. Chciałam ostrzec ludzi, bo czułam, że świat stanie na głowie - mówiła.

Astrolog wyjaśniła, że pod koniec roku rozpoczną się duże zmiany polityczne - dotychczasowi przywódcy mogą odczuć brak poparcia ze strony obywateli swoich krajów. O tym przekonać ma się nawet sam prezydent USA Donald Trump.

A co z nadchodzącymi miesiącami i Bożym Narodzeniem? Na szczęście chociaż tutaj Adams ma dla nas dobre wiadomości.

Jeśli chodzi o Boże Narodzenie, będzie wspaniałe. Na kilka dni przed Wigilią sytuacja zacznie się normować. W końcu poczujemy bezpieczeństwo. A święta spędzimy w gronie bliskich - dodała.

Z kolei 2021 roku przyniesie kolejne rewolucje. Przepowiednia Jessiki zahaczyła nawet o konflikt księcia Williama i księcia Harry'ego - wnukowie królowej Elżbiety wciąż będą pokłóceni, a atmosfera między nimi będzie gęstniała.

Co o tym sądzicie?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.