Zamknij

Przepowiednia jasnowidza na 2022 rok. Czy w Polsce będzie wojna?

19.11.2021 12:10
Wojna
fot. Shutterstock

Nadchodzący 2022 rok jest dla wielu z nas powodem do obaw. Dla jednych źródłem strachu jest pandemia, a inni odczuwają niepokój związany z wydarzeniami w polityce. Przekonaj się, na co powinniśmy się przygotować.

Znana astrolożka niedawno przekazała swoją wizję na temat pandemii koronawirusa i zdradziła, czy w 2022 roku wrócimy do normalności. Polski jasnowidz Adam A. wypowiedział się natomiast na temat zagrożenia wojny. Czy Polskę czeka niebezpieczeństwo?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Przepowiednia polskiego jasnowidza na 2022 rok - co nas czeka?

Jasnowidz Adam A. w rozmowie z astroweb.pl zdradził niedawno, że kiedy o myśli o 2022 roku, obawia się przede wszystkim katastrof naturalnych. Mają być one o wiele poważniejsze niż dotychczas, a ludzkość wcale nie postanowi wykazać się w ich obliczu dążeniem do wspólnoty. Według wizjonera może być wręcz przeciwnie - każdy postanowi radzić sobie sam.

Wiele osób w najbliższym czasie odczuje na sobie skutki zmian klimatycznych, a także pandemii koronawirusa. Ludziom zacznie brakować pieniędzy i nie będą mogli liczyć na pomoc ze strony państwa. A jakie zdarzenia czekają nas w polityce?

Czy w Polsce będzie wojna w 2022 roku?

Jasnowidz uspokaja: w naszym kraju nie będzie wojny w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Polska pozostanie w napiętych stosunkach z Rosją, ale nie doprowadzi to do żadnych działań militarnych. Nie oznacza to jednak, że czeka nas spokojny czas. Sąsiedzi Polski będą mieli poważne problemy. Jak zapowiada wizjoner:

Jeden ze wschodnich sąsiadów Polski doświadczy w 2022 roku rewolucyjnej zmiany politycznej. Dojdzie do krwawych starć na ulicach wielu miast, ale sytuacja szybko się uspokoi i nie wpłynie negatywnie na nasz kraj.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Czy wiesz, że podczas pełni Księżyca nie powinno się ćwiczyć jogi? Istnieje ważny powód