Zamknij

Ta astrolożka przewidziała pandemię w 2020 roku. Teraz zdradza, czy w 2022 wrócimy do normalności

05.11.2021 10:21
Przepowiednia na 2022 rok
fot. Shutterstock

Co nas czeka w 2022 roku? Przepowiednia astrolożki Tatiany Borsch zawiera w sobie informacje dotyczące nadchodzących miesięcy. Niektóre z nich mogą nas zaniepokoić.

Tatiana Borsch jest popularną rosyjską astrolożką, znaną z przewidywań, które sprawdzają się w niedalekiej przyszłości. W 2019 roku zapowiadała nadejście pandemii i związany z nią kryzys gospodarczy. Właśnie przekazała swoją wizję na 2022 rok.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Przepowiednia na 2022 rok - czy pandemia się skończy?

Według prognozy astrolożki nadchodzący rok podzieli się na dwa okresy - w pierwszej połowie roku powrócimy do względnej normalności, ale jesienią i zimą 2022 roku pandemia może się nasilić. Według Borsch istnieje możliwość, że pojawi się wtedy kolejna silna mutacja koronawirusa.

W wielu krajach wywoła to niestabilność gospodarczą, a konflikty w polityce zaczną narastać. Eskalacja tych napięć w przekonaniu astrolożki osłabi kraje NATO. W Ameryce ponownie wzrośnie poparcie dla Donalda Trumpa, a światowym liderem w gospodarce staną się Chiny i USA.

Biedniejsze kraje za sprawą Urana w Byku wraz z nadejściem sierpnia 2022 roku mogą doświadczyć politycznego chaosu, który doprowadzi do rozchwiania gospodarki i bezpośrednio wpłynie na życie jednostek. Nawet jeśli pandemię uda się opanować, wielu ludzi boleśnie odczuje jej finansowe skutki.

Katastrofy naturalne w 2022 roku

Jak przewiduje Borsch, największym problemem ludzkości w nadchodzącym roku będą jednak zmiany klimatyczne. Astrolożka zapowiedziała poważne trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów, które przyniosą katastrofalne skutki. Według niej powinniśmy się też przygotować na wywołujące spustoszenie powodzie - takie, jakich nigdy dotąd nie widzieliśmy.

Borsch radzi, by mieszkańcy wybrzeży zabezpieczyli swoje dobra i pomyśleli o dodatkowych środkach ostrożności. Jeśli tego nie zrobią, wiosną 2022 roku mogą nagle stracić cały swój dobytek.

Zobacz także: Czy wiesz, że podczas pełni Księżyca nie powinno się ćwiczyć jogi? Istnieje ważny powód