Zamknij

Przepowiednia Nostradamusa na 2022 rok zawiera w sobie tajemniczą przestrogę. Jego słowa właśnie się spełniają

22.10.2021 15:12

Co nas czeka w 2022 roku? Prognoza Nostradamusa nie jest zbyt optymistyczna. Zderzenie dwóch gwiazd, przed którym przestrzegał ludzkość, rzeczywiście się zbliża. Oznacza to, że w tym roku może mieć miejsce potężna katastrofa.

Przepowiednia na 2022 rok
fot. Shutterstock

Nostradamus to najsłynniejszy jasnowidz na świecie. Jego przepowiednie uważa się za prawdziwe - przewidział podobno rewolucję francuską, nadejście Hitlera i lądowanie człowieka na Księżycu. Co zawiera jego przepowiednia dotycząca 2022 roku? Słowa jasnowidza mrożą krew w żyłach.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Przepowiednia Nostradamusa na 2022 rok - co nas czeka?

Proroctwa na 2022 rok nie pozostawiają wątpliwości - zbliżają się trudne czasy. Zmiany klimatyczne zaczną wywoływać coraz poważniejsze anomalie pogodowe, obudzą się od dawna uśpione wulkany, a trzęsienia ziemi osiągną niespotykane dotąd amplitudy. Pierwsza przepowiednia Nostradamusa na 2022 rok informuje o silnym trzęsieniu ziemi na terenie Ameryki Północnej. Ma ono doprowadzić do głębokiego kryzysu humanitarnego na całym kontynencie.

Polski jasnowidz Adam A. również zapowiadał katastrofy naturalne. Dodał przy tym jednak, że ludzkość wcale nie postanowi się zjednoczyć w obliczu tego zagrożenia. Wręcz przeciwnie - ludzie, którzy ucierpią z powodu klęsk żywiołowych, będą musieli radzić sobie sami. Nikt nie przyjdzie im z pomocą.

Narastająca wrogość i wzajemna niechęć pośród ludzi według Nostradamusa mają sprowadzić na nas wielką katastrofę naturalną. Opublikowane w "Les Prophéties" zapowiedzi wskazują na to, że coś na Ziemi ulegnie zniszczeniu lub powstanie zjawisko zagrażające naszemu życiu.

Przepowiednia Nostradamusa na 2022 rok - zderzenie dwóch gwiazd doprowadzi do katastrofy

Zdarzenie przepowiadane przez Nostradamusa ma nastąpić po zderzeniu dwóch gwiazd. Kolizja wywoła potężną eksplozję i zostawi po sobie ślad na nocnym niebie. Zespół astronomów rzeczywiście zapowiada takie zdarzenie astronomiczne - obiekt KIC 9832227 ma powstać w najbliższym czasie z połączenia dwóch zderzających się gwiazd. Według jasnowidza ma to wywołać katastrofalne skutki.

W czasie, gdy walka i furia osiągną na Ziemi szczyt, ujrzymy na niebie kometę, która będzie początkiem zapowiadającym katastrofy, jakich nie znał świat - twierdził Nostradamus.

Interpretatorzy jego dzieła uważają, że proroctwo właśnie zaczyna się spełniać. Sądzicie, że dotknie nas klęska żywiołowa?

Zobacz także: Czy wiesz, że podczas pełni Księżyca nie powinno się ćwiczyć jogi? Istnieje ważny powód

loader