Zamknij

Przepowiednia Łucji dos Santos na 2022 rok. Polska odegra ważną rolę w światowej wojnie

13.01.2022 10:12
Przepowiednia 2022
fot. Shutterstock

Słowa portugalskiej wizjonerki mogą być dla wielu z nas zaskoczeniem, ale jeśli okażą się prawdziwe, nadchodzące lata będą przełomowe dla Polski. Od niej bowiem będą zależały dalsze losy świata.

Jeśli świat czeka wojna jądrowa, Polska odegra w niej niezwykle ważną rolę. Siostra Łucja dos Santos w swojej przepowiedni poświęciła zaskakująco dużo uwagi przyszłości naszego kraju.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Przepowiednia Łucji dos Santos na 2022 rok

Łucja dos Santos to zakonnica znana na całym świecie. Była świadkiem objawień maryjnych w Fatimie, uznanych przez Kościół katolicki za prawdziwe. Często nawiedzały ją wizje dotyczące przyszłości, które się sprawdzały.

Przed śmiercią wypowiedziała swoją ostatnią przepowiednię dotyczącą przyszłości, a jej wizja na nadchodzące lata zawiera w sobie fascynujący przekaz. Portugalska wizjonerka mówiła bardzo dużo o Polsce.

Polska odegra ważną rolę w światowej wojnie?

Siostra Łucja przepowiedziała na 2022 rok wielkie zmiany, które mają wynikać zarówno z ocieplenia klimatu, jak i napięcia pomiędzy skonfliktowanymi państwami:

Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, jaki niesie broń jądrowa - wieszczyła.

Według niej to właśnie Polska ma być jedynym krajem, który będzie zdolny przetrwać w tych chaotycznych warunkach. Portugalska wizjonerka przepowiedziała, że nasz kraj w obliczu katastrof i wojny ulegnie wielkiej przemianie. Stanie się silniejszy, więc przejmie rolę lidera politycznego na terenie Europy.

Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie.

Wizjonerka z Fatimy twierdziła więc, że Polacy są narodem wybranym i stworzą wielki kraj chrześcijański. Wierzycie, że tak będzie? A może wolelibyście, by Polska stała się świeckim państwem?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?