Zamknij

Przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok. Wirus z Syberii zagrozi naszemu życiu?

17.10.2022 09:33

Niewidoma mistyczka z Bułgarii zasłynęła wieloma spełniającymi się przepowiedniami. Jej wizja na nadchodzący czas może się sprawdzić już niedługo.

Baba Wanga
fot. YouTube/History/screen

Baba Wanga jest nazywana "Nostradamusem z Bałkanów", bo jej wizje - wybiegające w odległą przyszłość - wielokrotnie zdążyły się sprawdzić. Kobieta zobaczyła m.in. dojście Hitlera do władzy, ataki na World Trade Center i katastrofę w Czarnobylu. Nawiedzały ją obrazy dotyczące zarówno czasów, w jakich żyła, jak i kolejnych stuleci. Choć zmarła w 1996 roku, wielu ludzi wciąż sprawdza jej przepowiednie. Często bowiem się okazuje, że mistyczka miała rację.

Jeśli więc nie myliła się, przepowiadając pojawienie się syberyjskiego wirusa, czeka nas przerażający okres. Czy grozi nam kolejna pandemia?

Zobacz także: Słowiańska magia na miłość. To zaklęcie spełni się w ciągu miesiąca

Przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok. Wirus z Syberii zagrozi naszemu życiu?

Baba Wanga była sierotą, która w młodym wieku uległa poważnemu upadkowi. Straciła wtedy wzrok i bardzo z tego powodu cierpiała. Gdy stała się dorosła, objawiły się jej nadprzyrodzone zdolności - potrafiła przewidywać przyszłość. Twierdziła, że gdy w jej obecności znajduje się drugi człowiek, potrafi ujrzeć w wyobraźni całe jego życie, od narodzin aż do śmierci. Diagnozowała również choroby, co doprowadziło do tego, że odwiedzały ją tłumy.

Kobieta wyjawiła, co czeka ludzkość w ciągu następnych kilku tysięcy lat. Warto zwrócić uwagę, że już w latach 90. przepowiadała globalne ocieplenie - topnienie lodowców i wielką suszę. Wiele jej wizji już się sprawdziło, jednak część z nich nadal wywołuje niepewność wśród interpretatorów. Baba Wanga była bowiem niepiśmienna, posługiwała się trudnym do zrozumienia dialektem i czasem wypowiadała słowa w niewyraźny sposób.

Mistyczka przepowiedziała pandemię koronawirusa, a także wspomniała o jej konsekwencjach:

Straszna katastrofa w roku lustrzanym ogarnie świat. Epidemia będzie wszędzie. Choroba rozprzestrzeni się szybko na całym świecie i zabierze wielu ludzi - miała powiedzieć wizjonerka.

Neshka Stefanova Robeva, która pewnego dnia odwiedziła Babę Wangę, usłyszała od niej zdanie: "Korona będzie nad nami wszystkimi". Jasnowidzka mówiła też podobno o tym, że z tego powodu wielu ludzi straci pieniądze. Według niej po opanowaniu sytuacji ludzkość miała się zmierzyć z kolejną pandemią - chodzi o wirusa z Syberii, którym niespodziewanie zarazi się wiele osób.

Przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok. Czy grozi nam kolejna pandemia?

Wizjonerka uważała, że na Syberii od wieków znajduje się uśpiony śmiertelny wirus. Postępujące zmiany klimatyczne mają doprowadzić do jego uwolnienia. W tej chwili jest zamrożony, jednak podwyższona temperatura sprawi, że ludzie zaczną na niego chorować. Ponieważ ma on starożytne pochodzenie, wynalezienie odpowiedniego leku będzie niezwykle trudne. Tajemnicza choroba zdąży opanować świat i wywołać kolejną pandemię. Wydarzy się to prawdopodobnie już w 2023 roku.

Co o tym sądzicie?

loader

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?