Zamknij

Jasnowidzka Aida znowu to zobaczyła. Jej wizja na październik 2022 roku daje do myślenia

10.10.2022 09:35

Aida Kosojan-Przybysz miała nową wizję na jesień. Zdradziła, co stanowi warunek szczęścia w naszym codziennym życiu.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. EastNews

Aida to słynna jasnowidzka. Przepowiednie, które przekazuje od kilku lat, za każdym razem się sprawdzają. Wizja kobiety na 2022 rok była niezwykle sugestywna, a jej treść może skłaniać do zastanowienia nawet w październiku. O czym nie powinniśmy zapominać w Roku Korytarza? Wizjonerka odniosła się do tej kwestii w swojej najnowszej wiadomości do Polaków.

Zobacz także: Zbliża się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Astrologowie ostrzegają przed jego wpływem

Przepowiednia Aidy na październik 2022 roku. Jasnowidzka przekazała wizję na jesień

Aida Kosojan-Przybysz od wielu miesięcy dzieli się na swoim instagramowym profilu radami dotyczącymi najbliższej przyszłości. Podpowiada, jak powinniśmy postępować, by uniknąć błędów i zwiększyć swoje szanse na zdobycie szczęścia. W swojej pracy często korzysta z metody prawa przyciągania, zwracając przy tym uwagę, że to my sami odpowiadamy za to, co nas spotyka. Chociaż bowiem niektóre wydarzenia mogły być nam pisane, jesteśmy odpowiedzialni za to, jak je zinterpretujemy.

Jasnowidzka regularnie zwraca uwagę, że każdy człowiek sam decyduje o własnym samopoczuciu. Wywieramy na to wpływ myślami i poprzez swoje nastawienie. Kiedy Aida dzieli się informacjami na temat energii panującej w danym okresie, podpowiada, jak powinniśmy na nią zareagować. Jej pierwsza wizja na jesień 2022 roku dotyczyła odpuszczania. Wizjonerka twierdzi, że możemy teraz pozbyć się żalu związanego z przeszłością.

Pogoda za oknem, jak i pogoda ducha, małymi krokami wprowadza nas na złoty dywan jesieni. To najlepszy czas na odpuszczanie i wybaczanie - radzi wizjonerka.

Chociaż początek jesieni może wywoływać u wielu z nas melancholijny nastrój, według Aidy jest to odpowiedni czas na pożegnanie ze wszystkim, co nam już nie służy. Kiedy już to zrobimy, stworzymy miejsce na radosne przeżycia w przyszłości.

Wizja Aidy na jesień 2022 roku

Przekaz Aidy na początek października dotyczy radości - według jasnowidzki jest to bowiem niezwykle ważna emocja. Powinniśmy lepiej ją zrozumieć, by móc samodzielnie decydować o tym, jak się czujemy.

Jak twierdzi jasnowidzka, nasza zdolność odczuwania radości jest bezpośrednio związana z tym, w jakim stopniu jej pragniemy. Nie możemy zrzucać w tej sprawie odpowiedzialności na innych, bo radości nie da się nikomu zabrać. Każdy z nas codziennie tworzy ją w sobie.

Radość to emocja, która buduje w nas szczęście. Jest emocją należącą do ciebie, czekającą na twoje otwarte myśli i czyny, twoją świadomość i otworzenie się na bycie szczęśliwym. Jest podjętą decyzją. Ona tworzy ciebie i tworzy się w tobie - podpowiada jasnowidzka.

Wielu ludzi uzależnia swoje samopoczucie od tego, jak układają się ich relacje z innymi. Z ich powodu możemy cieszyć się lub smucić, zupełnie zapominając przy tym o sobie. Jak twierdzi Aida, jest to poważny błąd.

Przyjaźń ze sobą jest warunkiem do bycia szczęśliwym. Tylko ona zaprosi do twojego życia prawdziwych przyjaciół. Bądź swoim przyjacielem teraz, w tej chwili - radzi wizjonerka.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?