Zamknij

Przepowiednia Aidy na marzec 2022 roku. Czeka nas powrót do przeszłości

11.03.2022 10:22

Najsłynniejsza polska jasnowidzka podzieliła się ważną radą na nadchodzący czas. Według niej każdy z nas powinien teraz przypomnieć sobie o swojej przeszłości.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida Kosojan-Przybysz twierdzi, że w najbliższym czasie warto obejrzeć się za siebie. Kontakt z przeszłością dostarczy nam ważnych wskazówek na kolejne dni.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Przepowiednia Aidy na marzec 2022 roku. Czeka nas powrót do przeszłości

Przepowiednia Aidy na 2022 rok mówi o wędrowaniu przez korytarz. Wizjonerka przekazała obraz, z którego wynika, że ludzie w ciągu najbliższych miesięcy będą przemierzali taką drogę, która może wywoływać u nich podobne skojarzenia. Każdy będzie miał wrażenie, że poszukuje dla siebie odpowiednich drzwi - czyli swojego przeznaczenia. 2022 rok będzie dla nas etapem przejściowym, a więc takim okresem, w którym lepiej poznamy samych siebie.

Już w lutym jej przepowiednia zaczęła się spełniać. Gdy przed nadejściem 2020 roku Aida mówiła o Roku Maski, dodając przy tym, że to ostatni rok takiego świata, jaki znamy, nikt nie spodziewał się nadejścia pandemii koronawirusa. Podobnie jest i w tym przypadku, bo uwaga ludzkości w Roku Korytarza skupia się na korytarzach humanitarnych, a słowa jasnowidzki wybrzmiewają z podwójną mocą. Mówiła bowiem o tym, by traktować innych ludzi, także obcych, jak swoich sąsiadów - nie odmawiać im pomocy i wsparcia. Dodawała, że w ten sposób my sami zyskamy przyjaciół, na których będziemy mogli liczyć.

Przepowiednie Aidy sprawdzają się jednak zarówno na poziomie społecznym, jak i jednostkowym. Każdy z nas może w tym roku w jakiś sposób doświadczyć poczucia bycia "w przejściu", w korytarzu. Wizjonerka codziennie dzieli się ważną radą, która dostarcza wskazówek podczas tej wędrówki. Według niej powinniśmy teraz spojrzeć za siebie, bo czeka tam na nas coś ważnego.

Jasnowidzka Aida: "To dzień oglądania się za siebie"

W ostatnich dniach wizjonerka radziła, by odciąć się od toksycznych ludzi i uważać na słowa, bo mogą one zostać wykorzystane przeciwko nam. Najbliższy czas ma być dla nas okresem, w którym odkryjemy, że czasem lepiej milczeć niż uczestniczyć w rozmowie. Dodatkowo Aida przekazała wskazówkę, by pomyśleć teraz o swoich korzeniach - relacji z matką i babcią, a także przypomnieć sobie o nieżyjących przodkach. Wypowiedziała się także o tym, że dobrze jest teraz wrócić do zaległych spraw i przekonać się, czy nie zostawiliśmy za sobą czegoś ważnego.

Sprawdź pocztę, nieodczytane wiadomości, mogą one mieć dla ciebie ważny przekaz. Jeszcze raz przeczytaj umowę, zanim podpiszesz. Zadaj ponownie pytanie, jeżeli nie zrozumiałeś lub do tej pory nie usłyszałeś odpowiedzi. Dziś mogą się do ciebie odezwać dawni znajomi po wsparcie, po spłatę długu, po twoje uczucia. Oglądając się za siebie możesz zobaczyć spojrzenie, które pozwoli ci odczytać prawdziwe intencje i zobaczyć prawdziwą twarz człowieka - napisała Aida.

Skorzystacie z jej rady?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?