Zamknij

Przepowiednia Aidy na 2022 rok. Jasnowidzka ma zaskakującą radę dla ludzkości

29.11.2021 15:09

Gruzińska jasnowidzka przepowiedziała, czego powinniśmy się spodziewać w 2022 roku. Jej słowa są tajemnicze i niejednoznaczne.

Przepowiednia 2022
fot. Shutterstock

Przepowiednie na 2022 rok są dość niepokojące, ale w słowach Aidy Kosojan-Przybysz możemy dla siebie znaleźć odrobinę nadziei. Oczywiście pod warunkiem, że znajdziemy sposób na to, by zinterpretować jej wróżbę. Warto spróbować to zrobić, bowiem wszystkie jej wizje w ubiegłych latach zawsze się spełniały.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Przepowiednia Aidy na 2022 rok

Aida Kosojan-Przybysz to jasnowidzka, która przekazuje swoje wizje w poetycki i zawiły sposób. Mówi o nich tak, jakby sama oglądała filmowe obrazy i szukała dla nich tytułu. Co roku okazywało się jednak, że są one trafne. W minionych latach zapowiadała nadejście Roku Maski, twierdząc, że 2019 to „ostatni rok takiego świata, jaki znamy”. W 2020 roku jej słowa się sprawdziły.

O 2021 roku Aida powiedziała, że będzie Rokiem Miecza. Ludzie mieli w nim zacząć wychodzić na ulice, walczyć o swoje prawa i twardo obstawać przy wszystkim, w co wierzą. Jaka wizja ukazała jej się wtedy, gdy myślała o nadchodzącym roku? Jasnowidzka w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" nazwała 2022 Rokiem Korytarza.

Rok Korytarza 2022. Aida Kosojan-Przybysz zdradziła, co nas czeka

Aida wypowiedziała się o 2022 jako o czasie, w którym każdy z nas będzie kroczyć korytarzami i poszukiwać dla siebie odpowiednich drzwi. W Roku Korytarza napotkamy wiele pokus i ślepych zakrętów, a wielu z nas zacznie mieć wątpliwości w sprawie tego, czy uda mu się znaleźć odpowiednie klucze do właściwych drzwi.

Jak twierdzi jasnowidzka, te klucze nosimy już na szyi, ale o tym nie wiemy. Jedynym sposobem na to, żeby to odkryć, jest praca nad własnymi myślami. Oznacza to, że musimy żyć świadomie i w zgodzie ze sobą.

Korytarze są w naszych myślach. Spotykamy żal, żałobę, sytuacje, z których nie możemy się wycofać. Jak korytarz, to drzwi i klucz. Na pewno tym kluczem nie powinien być w 2022 roku strach, który wykolei cię z właściwej trasy. Wtedy możesz utknąć w labiryncie własnej wyobraźni. To niebezpieczne, bo rzeczywistość i prawdę zostawisz za zamkniętymi drzwiami - powiedziała Aida.

W jaki sposób mamy poszukiwać drzwi, które są właściwe? Oto rada Aidy:

Czujnik światła zapala się i pokazuje prawdę w dniach: 2, 20, 22. To samo dotyczy całego lutego. W tych dniach z dwójkami możesz pukać do drzwi sąsiada, żeby coś wyjaśnić, załatwić.

Warto podkreślić, że według Aidy wszystkich ludzi w naszym otoczeniu powinniśmy w 2022 roku traktować jak swoich sąsiadów i interesować się ich sprawami. Oznacza to, że udzielając wsparcia innym, pomożemy także i sobie. Zyskamy przyjaciół, na których będziemy mogli liczyć w trudnych sytuacjach.

Zobacz także: Czy wiesz, że podczas pełni Księżyca nie powinno się ćwiczyć jogi? Istnieje ważny powód

loader