Zamknij

Prorok z Leszna przepowiedział III wojnę światową. Zdradził, które miasta ucierpią najbardziej

27.01.2022 09:31

Czy w 2022 roku wybuchnie wojna? Miejmy nadzieję, że nie. Jeśli jednak tak się stanie, może się spełnić przepowiednia Mariana Węcławka.

III wojna światowa
fot. Shutterstock

Marian Węcławek był nazywany śpiącym prorokiem. Trafnie przewidział wybór Karola Wojtyły na papieża, a także wiele zdarzeń politycznych. W jednej ze swoich przepowiedni opisał, co się wydarzy podczas III wojny światowej.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Prorok z Leszna przepowiedział III wojnę światową

Śpiący prorok poznawał przyszłość w snach. Wiedział z wyprzedzeniem zarówno o zmianach historycznych, takich jak wprowadzenie stanu wojennego w Polsce czy zburzenie muru berlińskiego, jak i o katastrofach naturalnych. Prowadził pamiętnik, w którym zapisywał swoje sny. Jego wizje były niezwykle szczegółowe, ale rzekomo zawsze się sprawdzały.

Marian Węcławek był głęboko przekonany, że dojdzie do wybuchu kolejnej wojny. Ma się ona rozpocząć od rewolucji w Watykanie, wywołanej upadkiem religii rzymskokatolickiej. W swojej sennej wizji prorok widział papieża uciekającego z Rzymu. Stwierdził też, że rolę Watykanu przejmie w przyszłości Częstochowa albo Madryt.

III wojnę światową mają wywołać Chiny, które w nagły i niespodziewany sposób zaatakują Rosję. Pomoże im w tym Turcja. Niemcy wyruszą na Wschód, z nadzieją na przejęcie Polski, i uda im się dotrzeć do Wałbrzycha. Wskutek działań wojennych Polska ma się jednak stać silnym mocarstwem, ustalającym podział świata na strefy wpływów. Granice państwa według wizji Węcławka będą sięgać aż za Kijów, Czerkasy i Odessę. Litwa i Ukraina będą chciały połączyć się z naszym krajem.

Które polskie miasta najbardziej ucierpią podczas III wojny światowej?

Chociaż według wizji proroka III wojna światowa zakończy się zwycięstwem Polski, niektóre miasta podczas walk zostaną zniszczone.

Na Polskę żadna bomba nie spadnie, chociaż takie zagrożenie nastąpi i to będzie powodem ewakuowania mieszkańców Dolnego Śląska. Szczecin zostanie zniszczony połowicznie, Wrocław podobnie. We Wrocławiu tuż przed wojną dojdzie do kilkunastodniowych zamieszek. Dość znacznie zniszczone może zostać Kłodzko, Złoty Stok, Kalisz i Wałbrzych. Poznań podczas wojny nie ucierpi - stwiierdził prorok.

Podniesienie się poziomu wód ma w tym czasie doprowadzić do zalania Gdańska i Gdyni. Wskutek globalnego ocieplenia klimat w Polsce ulegnie zmianie. Jak napisał Węcławek, "będziemy hodować cytryny".

Wierzycie w tę przepowiednię?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?