Zamknij

Oto najprostszy sposób na spełnienie pragnień. Z tej metody korzystają miliony ludzi

04.04.2022 09:47

Prawo przyciągania to niezawodna metoda na zdobycie tego, na czym nam zależy. Opiera się na przekonaniu, że Wszechświat daje nam wszystko, o czym myślimy. Jak z niej korzystać? Poniżej znajdziecie przydatne wskazówki.

Kobieta
fot. Shutterstock

Czy umiecie sobie wyobrazić, że to, czego pragniecie w tej chwili najbardziej, cały czas jest w waszym zasięgu? Według prawa przyciągania posiadacie to już teraz. Musicie jedynie poczekać, aż wasza wizja się urzeczywistni.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Oto najprostszy sposób na spełnienie pragnień. Z tej metody korzystają miliony ludzi

Prawo przyciągania to najbardziej popularna metoda pracy z podświadomością, która zapewnia szansę na spełnienie pragnień. Jest niezwykle łatwa do zrozumienia, bo opiera się na przekonaniu, że nasze myśli się spełniają. Mówiąc najprościej, według zwolenników tej metody każdy z nas podświadomie przyciąga do swojego życia to, o czym aktualnie myśli.

Jak skorzystać z prawa przyciągania w taki sposób, by działało na naszą korzyść? W tym celu należy przejąć kontrolę nad własnymi myślami. Wystarczy nabrać wiary w swoje możliwości, by zacząć doświadczać cudów.

Prawo przyciągania - czym jest i jak z niego korzystać?

Jeśli zrozumiecie działanie tych 3 zasad, uda wam się spełnić najskrytsze pragnienia:

  1. Nasze myśli mają swoją energię.
  2. Podobne energie się przyciągają.
  3. Wszechświat daje nam to, o czym myślimy.

Prawo przyciągania opiera się na założeniu, że nasze myśli mają określoną częstotliwość i przyciągają doświadczenia, które mają podobną energię. Osoba myśląca, że nie ma szczęścia w miłości, na każdym kroku będzie się o tym przekonywać. Natomiast ktoś, kto jest przekonany, że działa na ludzi jak magnes i wzbudza powszechną sympatię, doświadcza takich przeżyć, które to potwierdzają. Wszechświat daje nam to, w co sami chcemy wierzyć.

Prawo przyciągania - co zrobić, by działało?

Według prawa przyciągania każdy z nas może kontrolować myśli w taki sposób, by odmienić swoje życie i zdobyć wszystko, o czym pragnie. Musimy zrobić tylko jedno - wyobrażać sobie, że już to mamy.

Choć metoda jest banalnie prosta, często się zdarza, że nie przynosi oczekiwanych efektów. Przyzwyczajenie do dawnych wzorców myślenia uniemożliwia skorzystanie z prawa przyciągania w taki sposób, by zapewniło nam szczęście. Jednak z biegiem czasu możemy nauczyć się myśleć w inny sposób i pamiętać o tym, jakich błędów nie powinniśmy popełniać. Oto lista zachowań, jakich należy unikać:

  • Prawo przyciągania nie działa, gdy skupiamy się na myśleniu o tym, że czegoś nie mamy. Jeśli koncentrujemy się na tym, że brakuje nam pieniędzy, cały czas pozostajemy w przekonaniu o życiu w niedostatku. Wszechświat "słyszy" te myśli.
  • Gdy niemal codziennie powtarzamy w myślach, że czujemy się samotni czy niedoceniani, wzmacniamy w sobie to przekonanie. To tak, jakbyśmy usiłowali przekazać rzeczywistości wokół nas, że właśnie w taki sposób chcemy postrzegać samych siebie. Dostajemy więc od niej coraz więcej doświadczeń, które potwierdzają nasze myśli. Jeśli zmienimy wyobrażenie o sobie i skupimy się na wdzięczności za to, jak wiele dostajemy od innych, nasze życie z dnia na dzień stanie się lepsze.
  • Kolejnym błędem, jakiego należy unikać, jest wypowiadanie słowa "nie". Kiedy myślimy o tym, że nie chcemy zostać przez kogoś zranieni, prawdopodobnie tak się jednak stanie, bo poświęcaliśmy temu swoją uwagę - a więc to do siebie przyciągaliśmy. Wystarczy nastawić się na to, że druga osoba z pewnością dobrze nas potraktuje i cieszyć się z tego powodu na długo przed spotkaniem z nią.
  • W prawo przyciągania nie wolno wątpić. Jeśli pragniemy, by pomogło nam zmienić swoje życie, powinniśmy nauczyć się kontrolować własne myśli i zadbać o swoje pozytywne podejście do życia. Zamiast narzekać, że czegoś nam brakuje, albo skupiać się na strachu, musimy skoncentrować się na wdzięczności za to, co dobrego nas spotyka. W ten sposób przyciągniemy więcej takich doświadczeń.

Zamierzacie spróbować?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?