Zamknij

Polska jasnowidzka zadała ważne pytanie. Może ono odmienić twoje życie

20.04.2022 09:26

Aida Kosojan-Przybysz przekazała kolejną wizję na wiosnę 2022 roku. Kryje się w niej podpowiedź na temat tego, w jaki sposób możemy dążyć do szczęścia.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida to słynna polska jasnowidzka, która zyskała popularność dzięki trafnym przepowiedniom. Na co dzień zajmuje się pomaganiem ludziom w ramach kursu "Potęga obfitości". Dzieli się wskazówkami dotyczącymi duchowego rozwoju i podpowiada, jak powinniśmy postępować w najbliższym czasie. Jej najnowsza wypowiedź skłania do myślenia.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Polska jasnowidzka zadała ważne pytanie. Może ono odmienić twoje życie

Początek wiosny to dobry czas na uporządkowanie swojego życia. O wiele łatwiej jest wtedy pożegnać się z tym, co nam już nie służy, i skierować uwagę w stronę przyszłości. To jednak od nas zależy, czy znajdziemy sposób na znalezienie powodów do uśmiechu.

Aida Kosojan-Przybysz często podkreśla, jak niezwykle istotne są nasze własne myśli. Wszystko, na czym się skupiamy, przejmuje kontrolę nad naszym życiem. Z tego powodu nie warto koncentrować się na świecie zewnętrznym i oczekiwaniach wobec innych. Zamiast tego lepiej zadbać o siebie.

Ile to myśli rodzi się w nas każdego dnia? A ile z nich tworzy fundament dla naszego jutra? - napisała Aida.

Według jasnowidzki powinniśmy być świadomi tego, że każda nowa myśl jest zdolna odmienić nasze życie. Codziennie wpadamy na pomysł, który może przynieść nam radość i spełnienie - wystarczy tylko zdecydować, że do tego dążymy, a intuicja sama podpowie, co będzie dla nas najlepsze. Aida zilustrowała to zdjęciem zielonych pączków, zwiastujących nadejście wiosny. Każda myśl, którą zaczynamy pielęgnować, rośnie i rozkwita.

Warto pamiętać o istnieniu prawa przyciągania w naszym życiu. To najprostszy sposób na spełnienie pragnień i metoda, z której korzystają miliony ludzi na całym świecie. Opiera się na założeniu, że nasze myśli mają swoją energię i przyciągają podobne do siebie zdarzenia.

Aida przekazała swoją wizję na wiosnę 2022 roku

W wizjach Aidy w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się przekaz na temat tego, że każdy z nas powinien skupić się na poszukiwaniu własnej mocy. Jasnowidzka przypomina również, że jeśli nie pokochamy samych siebie, będziemy mieć poważne trudności z nawiązaniem prawdziwej więzi z kimś innym. Podkreśla, by nie tracić czasu na znajomości z toksycznymi osobami i poświęcić więcej uwagi sobie.

Nie tak prosto uwierzyć w siebie, a tak ważne, żeby podążać w tym kierunku. Obierz kurs na siebie. Daj sobie siłę. Zaufaj sobie i wypłyń na szerokie wody swoich możliwości - radzi Aida.

Jasnowidzka twierdzi, że nie powinniśmy teraz szukać potwierdzenia własnej wartości w relacjach z ludźmi. Mogą potraktować nas o wiele gorzej, niż byśmy tego chcieli. Nie wszyscy bowiem mają ochotę się zmienić albo naprawić swój błąd. Mamy wpływ jedynie na to, czy my sami pragniemy nad sobą pracować. Jak sugeruje Aida, nic nie powinno nas w tym ograniczać.

Zgadzacie się z tym słowami?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?