Zamknij

Polska jasnowidzka o czasie wojny: "Strach jest mieczem". Wypowiedziała ważne słowa

28.02.2022 11:41
Ukraina
fot. Shutterstock

Aida Kosojan-Przybysz wypowiedziała się na temat trudności z psychiką, jakich doświadczają ludzie w niepewnych czasach. Przekazała internautom swoją radę.

Jasnowidzka Aida od wielu miesięcy wspiera Polaków w ich rozwoju duchowym, publikując na Instagramie swoje przemyślenia. Nie tylko dzieli się wizjami dotyczącymi przyszłości, lecz także podpowiada, jak sobie poradzić z nadchodzącymi wydarzeniami. Czego powinniśmy teraz szczególnie unikać? Wizjonerka wypowiedziała się o jednej emocji, która nie jest nikomu wskazana.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Polska jasnowidzka o czasie wojny: "Strach jest mieczem"

Przepowiednia Aidy na 2022 rok dotyczyła Roku Korytarza. Jasnowidzka powiedziała, że nadchodzące miesiące będą dla nas czasem przejścia między starym i nowym, poszukiwaniem dla siebie odpowiednich drzwi i pasującego klucza. Ostatnie wydarzenia zdają się potwierdzać jej słowa, bowiem nie ulega wątpliwości, że ludzkość stoi u progu historycznych przemian polityczno-społecznych.

Nietrudno jednak nie zauważyć, jak te zmienne warunki wpływają na naszą psychikę. W atmosferze napięcia oczekujemy na nadchodzące zdarzenia i ulegamy emocjonalnemu rozbiciu. Aida radzi, by nie pozwalać lękom na przejęcie kontroli nad naszymi myślami.

Strach jest mieczem, który odcina nas od rzeczywistości, od samych siebie. Strach budzi czarną wyobraźnię i dekoncentruje umysł, nie daj myślom płynąć z jego prądem - napisała Aida.

Wizjonerka podkreśliła w ten sposób, że pod wpływem obaw możemy utracić zdolność racjonalnej oceny sytuacji. Przestajemy wtedy dostrzegać świat wokół siebie i żyjemy fantazjami.

Jak radzić sobie z emocjami podczas wojny? Aida Kosojan-Przybysz odpowiada

Według wizjonerki w niepewnym czasie wojny każdy ma obowiązek zadbać o swój stan, by uniknąć problemów ze zdrowiem. Długotrwały i silny stres może bowiem prowadzić do zanieczyszczenia organizmu.

Jak zadbać o system immunologiczny naszej duszy,
który słabnie pod wpływem -
Wirusa niepewności.
Wirusa lęku.
Wirusa nienawiści.
Wirusa strachu.
Każda z tych emocji, uczuć rodzi toksyny wewnątrz nas. Robi spustoszenie i zaburza harmonię pomiędzy duszą, rozumem i ciałem - stwierdziła.

Warto więc pamiętać, by w najbliższym czasie spróbować zadbać o odporność psychiczną. W przeciwnym wypadku możemy "zarazić się" niepewnością, lękiem, nienawiścią lub strachem.

Zgadzacie się z jej słowami?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?