Zamknij

Po czym poznać, że to miłość? Jasnowidzka Aida podpowiada, jak możemy to sprawdzić

11.02.2022 09:13

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a ty nie masz pewności, co tak naprawdę czujesz? Najsłynniejsza polska jasnowidzka, Aida Kosojan-Przybysz, zdradziła, po czym możemy poznać prawdziwą miłość.

Zakochani
fot. Shutterstock

Jasnowidzka Aida zyskała popularność nie tylko dzięki swoim trafnym przepowiedniom, lecz także przez wzgląd na prowadzony od kilku miesięcy kurs "Potęga obfitości". Uczy na nim, w jaki sposób możemy przyciągnąć szczęście. Na swoim instagramowym profilu dzieli się radami dotyczącymi tego, jak radzić sobie z emocjami i podejmować ważne decyzje. Niedawno wypowiedziała się na temat tego, czym jest prawdziwa miłość.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Po czym poznać, że to miłość? Jasnowidzka Aida podpowiada, jak możemy to sprawdzić

Niewiele osób potrafi odpowiedzieć na pytanie, co to znaczy kochać. Wiemy, że miłość jest częścią naszego życia, ale nie znamy jej definicji. Z tego powodu często nie umiemy określić tego, co tak naprawdę czujemy.

Przepowiednia Aidy na 2022 rok, który nazwała Rokiem Korytarza, wyraźnie wskazuje, że w najbliższym czasie każdy z nas będzie musiał dokonać wyboru dotyczącego bliskich relacji. Skąd jednak możemy wiedzieć, kiedy to, co mamy w sercu, jest prawdziwą miłością? Słowa jasnowidzki mogą nam to wyjaśnić.

Aida Kosojan-Przybysz wyjaśnia, czym jest miłość

Według wizjonerki prawdziwe uczucie nie może być powierzchowne i płytkie. Możemy rozpoznać prawdziwą miłość po tym, że przyczynia się ona do naszej wewnętrznej przemiany. To właśnie dzięki niej lepiej poznajemy siebie i zaczynamy rozumieć, kim naprawdę jesteśmy. Jeśli uczucie do drugiego człowieka wydobywa z nas to, co najlepsze, zasługuje na to, by nazwać je miłością.

Miłość jest nauczycielem twojej duszy. Sięga do jej głębi. To ona pokazuje twoje prawdziwe oblicze. Pozwala zaskakiwać siebie. Uświadamia, do czego jesteś zdolny. Odkrywa twoje mocne strony i budzi piękno ukryte w tobie - napisała Aida na swoim instagramowym profilu.

Macie w życiu osobę, która wzbudziła w was takie uczucie? A może jeszcze jej nie spotkaliście?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?