Zamknij

Po czym poznać, czy byliście sobie pisani? Wykonaj ten prosty rytuał

23.06.2022 10:43
Zakochani
fot. Shutterstock

Ten miłosny rytuał pomoże ci się przekonać, na ile silna jest twoja więź z partnerem. Poznaj łatwy sposób na to, by sprawdzić, czy był ci przeznaczony.

Według magicznych wierzeń każdy z nas posiada zdolności telepatyczne i potrafi porozumiewać się z innymi za pomocą myśli lub emocji. Ludzie, którzy są swoimi bratnimi duszami, robią to bez żadnego wysiłku. Dzięki temu mogą nabrać pewności, że są dla siebie stworzeni. Jednym ze sposobów na sprawdzenie, czy ktoś jest nam przeznaczony, jest telepatia zakochanych - miłosny rytuał, z którego może skorzystać każdy.

Zobacz także: Jak przyciągnąć miłość w czerwcu 2022 roku? Wykorzystaj ten rytuał

Po czym poznać, czy byliście sobie pisani? Wykonaj ten prosty rytuał

Zakochani, którzy są ze sobą szczęśliwi, często mówią, że porozumiewają się ze sobą bez słów. Czasem jednak łączy nas z kimś niezwykła więź, ale jeszcze nie jesteśmy z tą osobą na tyle blisko, by zdecydować się na związek. Jak możemy się przekonać, czy to dobry pomysł? Jednym ze sposobów jest skorzystanie z telepatii.

Przekazywanie myśli i uczuć bez użycia słów to coś, czego każdy z nas może się nauczyć. Nie jest to zbyt trudne - wystarczy się skoncentrować i przekazać komunikat. Zdarza się też, że robimy to zupełnie bezwiednie, a druga strona i tak go otrzymuje. Znane są nawet przypadki wołania o pomoc w sytuacji zagrożenia i informowania bliskich w myślach o niebezpieczeństwie.

Telepatia zakochanych - miłosny rytuał na sprawdzenie więzi z partnerem

Najsilniejsza telepatia występuje pomiędzy zakochanymi. To zjawisko jest intensywniejsze niż w przypadku więzi rodzinnych. Kochankowie, którzy byli sobie przeznaczeni, powinni porozumiewać się w myślach bez żadnych przeszkód. Nawet jeśli nie robili tego wcześniej, mogą wykształcić w sobie tę umiejętność.

Jak możemy się przekonać, czy ktoś otrzymuje nasze telepatyczne wiadomości? Pomoże w tym prosty rytuał:

  • Połóż się wygodnie lub usiądź na podłodze. Zamknij oczy i uspokój oddech. Postaraj się zrelaksować i zapomnieć o wszystkim, co spotkało cię tego dnia.
  • Zwróć swoją uwagę w stronę ukochanej osoby. Wyobraź sobie waszą relację. Pomyśl o swoich uczuciach. Skoncentruj się na tych, które są pozytywne.
  • Przekaż drugiej osobie komunikat. Niech będzie prosty, nieskomplikowany. Może dotyczyć konkretnej sprawy, ale jeśli nie masz pomysłu, wybierz np. kolor albo rzecz, którą chcesz skojarzyć z partnerem.
  • Jeśli telepatia pomiędzy wami zadziała, w ciągu kilku dni zobaczysz, że otrzymał twoją wiadomość i podświadomie na nią odpowiedział - jego uwaga zaczęła skupiać się na tym, co zawierał w sobie komunikat.

W dzisiejszych czasach jest to bardzo łatwe do sprawdzenia. Ilekroć ktoś rozmawia z nami za pośrednictwem telepatii i instynktownie czujemy, że chcemy w tej rozmowie uczestniczyć, zwiększamy swoją aktywność w serwisach społecznościowych. Podświadomość podpowiada nam, że chcemy wysłać w świat jakiś komunikat, ale nie wiemy, do kogo ma być on skierowany. Sprawiamy więc, że staje się publiczny - pojawia się na Facebooku lub Instagramie.

Zamierzacie spróbować?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?