Zamknij

Horoskop na pełnię Księżyca 30 listopada. Niektóre znaki muszą być wyjątkowo czujne

27.11.2020 15:35
Pełnia Księżyca
fot. Shutterstock

Pełnia Księżyca 30 listopada będzie połączona z zaćmieniem. Co nas wtedy czeka? Przeczytaj horoskop i sprawdź!

Pełnia Księżyca 30 listopada 2020 roku będzie należała do wyjątkowych, bo wystąpi w połączeniu z zaćmieniem Księżyca. Z tego powodu wywrze na nas bardzo silny wpływ. Wypadnie na tle gwiazdozbioru Bliźniąt, więc w chwili jej dopełnienia wszystkie znaki zodiaku poczują w sobie potrzebę rozpoczęcia czegoś nowego i każdy z nas zapragnie mówić o tym, co jest dla niego najważniejsze. Zobacz, co czeka poszczególne znaki!

Zobacz także: Już 30 listopada na niebie pojawi się niezwykłe zjawisko. Na czym polega pełnia Bobrzego Księżyca?

Horoskop na pełnię Księżyca - Baran

Masz pełne prawo wyrazić to, co czujesz i głośno mówić o swoich pragnieniach, drogi Baranie. Nie zapominaj tylko o tym, że twój rozmówca też chce to zrobić. Słuchaj uważnie i nie przerywaj. W przeciwnym wypadku się pokłócicie!

Horoskop na pełnię Księżyca - Byk

Ktoś będzie dziś od ciebie wymagał pójścia na kompromis i poczujesz, że nie jest to zgodne z twoją naturą. Byku, czy ten ślepy upór ma jakiś sens? Zastanów się, czy to, o co jesteś proszony/a, rzeczywiście przekracza zakres twoich możliwości. Nie trać przyjaciół po to, by nie stracić dumy.

Horoskop na pełnię Księżyca - Bliźnięta

Od samego rana wszystkie osoby spod znaku Bliźniąt będą dziś pełne energii. Będziesz mieć głowę pełną pomysłów! Cały czas miej przy sobie kartkę i długopis, żeby móc je zapisać. Możesz je także zanotować w swoim telefonie. Zrób to koniecznie, bo do jutra zapomnisz!

Horoskop na pełnię Księżyca - Rak

Odczekaj kilka dni, zanim przeprowadzisz tę rozmowę, o której dzisiaj pomyślisz. To doskonały pomysł, drogi Raku, żeby wreszcie doprowadzić do konfrontacji z tą osobą. Zaczekaj z tym jednak na odpowiedni moment.

Horoskop na pełnię Księżyca - Lew

Rycz, ale nie za głośno! Możesz dzisiaj trochę przesadzać... Uważaj na swoje ego, szczególnie w rozmowach z najbliższą ci osobą. Dobrze znać swoją wartość, drogi Lwie, ale niedobrze zapominać o cudzej.

Zobacz także: Związek, przyjaźń czy rozstanie? Wybierz swoje drzewko szczęścia i dowiedz się, co cię czeka

Horoskop na pełnię Księżyca - Panna

Utrzesz dzisiaj nosa komuś, kto ostatnio nieładnie sobie z tobą pogrywał. Teraz się przekona, że z tobą nie ma żartów. Wszystkie osoby spod znaku Panny, które ostatnio czuły się trochę niewidzialne, teraz odzyskają swoją utraconą moc. 

Horoskop na pełnię Księżyca - Waga

Nie obwiniaj nikogo za swój zły nastrój. Odpowiadają za niego tylko twoje myśli. Jeśli w nocy miałeś/aś problemy ze snem, nie pij dzisiaj kawy. Wagi mogą mieć trudności z zasypianiem aż do wtorkowej nocy. Wieczorem zajmij się ćwiczeniami fizycznymi, a zaśniesz jak dziecko.

Horoskop na pełnię Księżyca - Skorpion

Miej odwagę zostawić za sobą to, co już było i otworzyć nowy rozdział. Dziś pojawi się szansa, aby to zrobić, i tylko od ciebie zależy, czy z niej skorzystasz. Skorpiony podczas tej pełni powinny bardzo uważać na to, co mówią. Nie kłóćcie się z nikim!

Horoskop na pełnię Księżyca - Strzelec

Z wielką ekscytacją wyczekujesz grudnia i sezonu świątecznego. Dzisiejszy dzień może być dla ciebie ciut nerwowy, drogi Strzelcu. Popraw sobie humor wybieraniem prezentów dla najbliższych. Nie kupuj dziś niczego! Wydasz za dużo pieniędzy. Jak na razie po prostu się rozejrzyj.

Horoskop na pełnię Księżyca - Koziorożec

Uda ci się rozwiązać problem, który męczył cię od dłuższego czasu. Nagle się okaże, że rozwiązanie miałeś/aś cały czas na wyciągnięcie ręki. Wydawało ci się zbyt proste, aby mogło zadziałać! Teraz wszystko ułoży się dobrze, Koziorożcu. Odetchnij.

Horoskop na pełnię Księżyca - Wodnik

Postaraj się nie mówić dzisiaj swoim współpracownikom, jak bardzo działają ci na nerwy swoim zachowaniem. Być może w ostatnich dniach ktoś w twoim otoczeniu popełnił błąd albo miał jakieś nierozsądne pomysły, ale lepiej nie zwracaj tej osobie uwagi. Dzisiaj wszystko wyolbrzymiasz, Wodniku. Uważaj, żeby nie nakrzyczeć na szefa!

Horoskop na pełnię Księżyca - Ryby

Zaćmienie sprawi, że zupełnie nagle przypomnisz sobie o kimś z przeszłości. Zamiast idealizować tę osobę, najpierw sprawdź na portalach społecznościowych, co się z nią teraz dzieje. Jak wyglądałoby twoje życie, gdybyście nadal byli parą? Nie masz czego żałować, droga Rybo.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Ryb. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?