Zamknij

Od czego zacząć sprzątanie przed nadejściem wiosny? Polska jasnowidzka ma nietypową radę

08.02.2022 09:39

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się wskazówką dotyczącą tego, jak dobrze rozpocząć 2022 rok i przygotować się na nadejście wiosny. Według niej kluczowe jest posprzątanie szafy - jednak w dość nietypowy sposób.

Sprzątanie
fot. Shutterstock

Wiosenne porządki to dla wielu z nas symboliczne rozpoczęcie nowego roku. Gdy natura budzi się do życia, a do naszych okien wpada więcej światła, nabieramy ochoty, by wysprzątać i odnowić cały dom. Jasnowidzka Aida ma nietypową radę - według niej w pierwszej kolejności powinniśmy posprzątać szafę emocjonalną.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Wiosenne porządki w 2022 roku

Najsłynniejsza polska jasnowidzka, Aida Kosojan-Przybysz, która prowadzi w tym roku kurs "Potęga obfitości", od pewnego czasu dzieli się na swoim instagramowym profilu radami dotyczącymi codziennego życia. Zebrała już ponad 18 tysięcy fanów, którzy uważają jej przekaz za wartościowy.

Wizjonerka w prostych słowach opisuje to, jak możemy zadbać o swoją psychikę i stosunki z innymi ludźmi. Przepowiednia Aidy na 2022 rok, zwany przez nią Rokiem Korytarza, zawiera w sobie podpowiedź na temat tego, jak budować dobre relacje z sąsiadami. Zanim jednak zaczniemy nad nimi pracować, powinniśmy skupić się na własnym wnętrzu. Jasnowidzka podpowiada, jak to zrobić.

Od czego zacząć sprzątanie przed nadejściem wiosny?

Na profilu Aidy możemy znaleźć wiele rad dotyczących tego, jak możemy dobrze rozpocząć 2022 rok. Niedawno wizjonerka podpowiedziała, od czego najlepiej zacząć wiosenne porządki. Zanim postanowimy wysprzątać dom, powinniśmy skupić się na własnym wnętrzu. Aida użyła metafory szafy emocjonalnej:

Zajrzyj do swojej szafy emocjonalnej. Jak dawno robiłaś w niej porządek? Zastanów się, czego nie chcesz nosić. Ja wyrzucam strach, lęk, toksyczne wpływy, smutek, niepokój, żal. A ty? Ubieram się w miłość i ruszam do przodu - napisała.

Według jasnowidzki możemy wyrzucić niepotrzebne emocje i ograniczenia - tak samo, jak pozbywamy się ubrań, które nam już nie pasują.

Zamierzacie zrobić takie porządki?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?