Zamknij

Nowe przesłanie Aidy na lipiec 2022 roku. Jasnowidzka mówi o "zadyszce emocjonalnej"

08.07.2022 09:37

O czym powinniśmy pamiętać w lipcu 2022 roku, by móc czuć się dobrze? Jasnowidzka Aida zwróciła uwagę na niezwykle ważną kwestię.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida przekazała wizję na początek lata 2022 roku. Zwróciła w niej uwagę na problem, z którym możemy się mierzyć w tym miesiącu. Jak poradzić sobie z "emocjonalną zadyszką"? Wizjonerka podzieliła się pewną wskazówką.

Zobacz także: Jasnowidzka Aida ma nowe przesłanie. Ostrzega przed problemami w relacjach

Jasnowidzka Aida ma nowe przesłanie na lipiec 2022 roku

Aida Kosojan-Przybysz to jasnowidzka, która na co dzień prowadzi kurs "Potęga obfitości". Uczy na nim, jak przyciągnąć do swojego życia szczęście i dobrobyt dzięki wprowadzeniu prostych zmian w codzienności. Jej rady pokazują, że nasze samopoczucie zależy często od drobnych gestów i pozornie nieznaczących decyzji.

Czy potrafimy zatroszczyć się o siebie? Czy umiemy zachować w życiu równowagę? Jeśli tak nie jest, każdego dnia mamy zły nastrój. Wystarczy jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach, by niemal od razu wprowadzić zmiany na lepsze.

Aida zwróciła niedawno uwagę, że w lipcu 2022 roku niektórzy z nas mogą poczuć frustrację wynikającą z tego, że bierzemy na siebie zbyt wiele obowiązków. Po to, by zadowolić innych lub nie zawieść ich oczekiwań, podejmujemy się czegoś, na co wcale nie mamy ochoty. Zapominamy przez to o swoich potrzebach.

Aby sytuacja uległa pozytywnej zmianie, powinniśmy skoncentrować się na tym, co chcielibyśmy teraz sobie podarować. Jasnowidzka zapytała o tę kwestię prowokacyjnie:

Daj sobie… No właśnie, co byś sobie dzisiaj dał? Kolejne zadanie? Pracę? A może małą przerwę na pyszną kawę?

Zwróciła w ten sposób uwagę, że ilekroć zastanawiamy się nad tym, czym powinniśmy się w danej chwili zająć, często w pierwszym odruchu myślimy o obowiązkach. Warto jednak sprawdzić, jak poczujemy się wtedy, gdy najpierw skupimy się na tym, co sprawiłoby nam teraz przyjemność.

Nowa wizja Aidy na lato 2022 roku

Jak twierdzi Aida, każdy ma możliwość w jedną chwilę poprawić sobie humor. Ważne jest przy tym to, by pamiętać, że praca i zobowiązania wobec innych nie mogą być jedyną treścią naszego życia. Jeżeli tak jest, znalezienie powodu do uśmiechu stanie się bardzo trudne. Aby móc się zatrzymać, wejść w stan spokoju i wdzięczności, powinniśmy na nowo nauczyć się... marzyć.

Zanurz głowę w chmurach. Zadyszka emocjonalna to trudny stan - odsapnij. Dzisiaj jest dobry dzień, by nic nie przyspieszać i nie zdobywać szczytów za wszelką cenę. Po prostu bądź i kochaj - napisała Aida.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?