Zamknij

Nowa wizja jasnowidzki Aidy na lipiec 2022 roku. "Żyjemy w dwóch światach"

14.07.2022 10:42

Aida Kosojan-Przybysz przekazała swoją kolejną wizję na lato. Jej słowa skłaniają do refleksji nad tym, jak postępujemy na co dzień.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida to słynna polska jasnowidzka, która na co dzień prowadzi kurs "Potęga obfitości" i uczy kobiety, jak korzystać ze swojej intuicji na ścieżce duchowego rozwoju. Na instagramowym profilu dzieli się prostymi wskazówkami, dzięki którym nasze życie może stać się szczęśliwsze.

Zobacz także: Jak przyciągnąć miłość w czerwcu 2022 roku? Wykorzystaj ten rytuał

Nowa wizja jasnowidzki Aidy na lipiec 2022 roku. "Żyjemy w dwóch światach"

Wizjonerka przekazała niedawno kolejną radę, która zwraca uwagę na istotny problem. Zauważyła, że wielu z nas nie skupia się na tym, co dzieje się w danej chwili, a zamiast tego rozpamiętuje to, co było, albo snuje wizje dotyczące przyszłości. W jej przekonaniu niektórzy ludzie żyją w wyobraźni, a nie zwracają uwagi na realia, w których się znajdują.

Aida twierdzi, że to poważny błąd. Ilekroć przestajemy być skoncentrowani na chwili obecnej, tracimy połączenie ze sobą.

Żyjemy w dwóch światach: tym zewnętrznym i tym wewnętrznym. Krążymy pomiędzy przeszłością a przyszłością, zapominając o teraźniejszości, której tak bardzo potrzebujemy. Potrzebujemy w niej być, poczuć, celebrować. Teraźniejszość to kontakt ze sobą. To wybór. Teraźniejszość to ty - napisała.

Według jasnowidzki w najbliższym czasie powinniśmy nauczyć się celebrować teraźniejszość - dzięki temu zobaczymy więcej i poznamy prawdziwy smak życia. Fantazjowanie oddala nas od niego, przez co trudniej nam doświadczyć czegoś autentycznego.

Rada Aidy na lato 2022 roku

Aida Kosojan-Przybysz uważa, że skupianie się na wspomnieniach albo wyobrażanie sobie przyszłości jest sposobem na unikanie kontaktu z własnym wnętrzem. W ten sposób pokazujemy, że interesują nas głównie inni - to, co myślą albo czują. Kiedy myślimy o innych osobach, przestajemy zwracać uwagę na swoje problemy.

Być tu i teraz to dar. Nie uciekaj od siebie. Daj sobie miłość i empatię - dodała jasnowidzka.

Zamierzacie posłuchać tej rady?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!