Zamknij

Nowa wizja Aidy na temat Roku Korytarza. Zdradziła, czym jest klucz do drzwi dla każdego z nas

18.05.2022 10:50

Aida Kosojan-Przybysz przekazała swoją nową wizję na temat tego, co czeka nas w 2022 roku. Wyjaśniła, jak możemy zapewnić sobie szczęście i poczucie spełnienia.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida to najsłynniejsza polska jasnowidzka, która zyskała popularność dzięki przepowiedniom dotyczącym kolejnych lat i tego, co się w nich wydarzy. Kobieta wykorzystała swój dar, by przed nadejściem 2020 roku zapowiedzieć Rok Maski, choć nikt jeszcze nawet nie myślał o pandemii.

Jej wizje wydają się tajemnicze i niezrozumiałe, ale z biegiem czasu nabierają jasności - tym bardziej, że jasnowidzka dzieli się przystępnymi radami na ich temat. Niedawno przekazała kolejną. Dotyczy tego, jak możemy dopomóc swojemu szczęściu w Roku Korytarza.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Nowa wizja Aidy na temat Roku Korytarza

Przepowiednia Aidy na 2022 rok dotyczy Roku Korytarza. Mówi o wędrówce człowieka przez korytarz i poszukiwaniu właściwych drzwi dla siebie - swojego przeznaczenia. Nasze tegoroczne zmagania z codziennością, a także spotkania z ludźmi i refleksje z nimi związane, mają dostarczyć nam wskazówek i skierować tam, gdzie powinniśmy się znajdować. 2022 rok dla większości z nas ma być czasem przejścia, ale poskutkuje znalezieniem własnego miejsca w świecie.

Jak wybrać właściwe drzwi? Każda kolejna szansa, jaka pojawi się w naszym życiu, wywoła w nas określone odczucia. Intuicja podpowie nam, jak się zachować. To my sami jesteśmy odpowiedzialni za to, czy chcemy zaprosić daną energię do własnej codzienności. Aida często podkreśla, że nie ma sensu się do niczego zmuszać - jeśli coś jest dla nas toksyczne, mamy pełne prawo odejść. Nie warto wracać do miejsc, które zostawiliśmy w przeszłości, bo szczęście jest dopiero przed nami. To, co jest nam przeznaczone, stanie na naszej drodze.

Przepowiednia Aidy na 2022 rok

Jasnowidzka podzieliła się nowymi informacjami na temat przepowiedni. Dotyczą one tego, co znajduje się za drzwiami, w które się wpatrujemy. Nawet jeśli intuicja podpowiada nam, czy dane drzwi w naszym życiu powinny zostać otwarte, czy zamknięte - skąd mamy wziąć klucz? Aida poruszyła tę kwestię na swoim najnowszym nagraniu.

Są drzwi, których nie otwiera się kluczem, tylko słowem, spojrzeniem. To są drzwi do naszego serca, do naszej duszy, do naszych uczuć. I ja bym chciała, żebyście dzisiaj poczuli właściwe słowa, zastanowili się nad tym, jakie słowa dobrać, żeby otworzyć lub zamknąć drzwi. Dzisiaj jest dzień, kiedy nasze słowo potrafi dokonać niemożliwych zmian. Życzę wam, żeby te zmiany były tylko dobre - powiedziała.

Według jasnowidzki wystarczy odpowiednio coś nazwać (np. emocję, którą odczuwamy), by zdobyć upragniony klucz. Jeśli wiemy, że za danymi drzwiami znajduje się smutek i nieszczęście, możemy świadomie wybrać to, by pozostały zamknięte. Natomiast otwartość na nowe, pozytywne przeżycia pomoże nam przedostać się przez drzwi, za którymi czeka na nas coś przyjemnego.

Zamierzacie zastosować się do tej rady?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?