Zamknij

Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

20.10.2021 09:50

Przepowiednia jasnowidza na 2022 rok każe nam się przygotować na postępujące zmiany klimatyczne i katastrofy naturalne. Nadchodzące miesiące mogą być dla nas bardzo trudne.

Wulkan
fot. Shutterstock

Jasnowidz Adam A. w rozmowie z astroweb.pl zdradził, czego powinniśmy się spodziewać w nadchodzącym roku. Jego przepowiednia na 2022 rok zawiera w sobie niepokojące treści.

Zobacz także: Słońce może doprowadzić do globalnej katastrofy. Jest zagrożeniem dla naszej cywilizacji?

Przepowiednia na 2022 rok - na świecie wystąpią kataklizmy

Według jasnowidza ludzie na całym świecie powinni obawiać się teraz przede wszystkim globalnego ocieplenia. Postępujące zmiany klimatyczne wywołają kataklizmy prowadzące do ogromnej ilości zniszczeń i narażające ludzi na straty finansowe. Jak twierdzi Adam A., wielu mieszkańców naszej planety nie będzie mogło wtedy liczyć na niczyją pomoc. Sami przeżyją tragedię i sami będą musieli sobie z nią poradzić.

Jasnowidz stwierdził również, że na Ziemi wystąpi wzmożona aktywność wulkaniczna. Podobnie jak w przypadku wulkanu Cumbre Vieja, nie będzie można zapanować nad żywiołem.

Obudzą się od dawna uśpione wulkany. Czeka nas kilka większych erupcji. Część z nich może doprowadzić do zakłócenia ruchu powietrznego oraz przyczyni się do nasilenia zmian klimatycznych - czytamy na astroweb.pl.

Wizjoner zapowiada ponadto silne trzęsienie Ziemi w sercu Azji, zagrażające życiu wielu ludzi. Jednak skutki zmian klimatycznych mają w 2022 roku odczuwać przede wszystkim mieszkańcy USA. Według jasnowidza w Ameryce Północnej wielokrotnie wystąpi załamanie pogody, a tornada, śnieżyce i susze będą na porządku dziennym.

Co wydarzy się w Polsce w 2022 roku? Przepowiednia jasnowidza

Mieszkańcy naszego kraju nie powinni się jednak obawiać katastrof naturalnych. Przyszłość Polski w 2022 roku zapowiada się dość optymistycznie - zarówno pod względem politycznym, jak i gospodarczym. Pandemia może wreszcie odpuścić, choć musimy się przygotować na wzrost cen i niewielki kryzys finansowy. W rządzie ma powstać nowa koalicja, a jej skład będzie się wydawał zadziwiający. Jeden z prawicowych polityków ma się skompromitować w aferze korupcyjnej. Nie czekają nas żadne konflikty zbrojne.

Zobacz także: NASA chce tworzyć budowle z księżycowego pyłu. Nie zgadniecie, jak zamierza to osiągnąć

loader