Zamknij

Nadchodzące dni będą pełne zaskoczeń. Ostrzega przed tym słynna jasnowidzka

23.08.2022 11:29

Jak radzić sobie z niespodziankami, które przynosi nam los? Aida Kosojan-Przybysz przekazała istotną wskazówkę.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida to słynna jasnowidzka pochodząca z Gruzji. Jako prowadząca kurs "Potęga obfitości" często dzieli się darmowymi poradami dotyczącymi codzienności. Niedawno przekazała swoją najnowszą wizję na temat nieoczekiwanych wydarzeń w naszym życiu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Nadchodzące dni będą pełne zaskoczeń. Ostrzega przed tym słynna jasnowidzka

Zainteresowanie rozwojem duchowym, horoskopami i przepowiedniami często bierze się stąd, że pragniemy mieć kontrolę nad tym, co nas spotyka. Sprawdzamy znaczenie snów albo stawiamy tarota, by dowiedzieć się, czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie. Wolimy być przygotowani na swoją przyszłość. Jeśli nie wiemy, jak będzie ona wyglądała, dopada nas niepokój.

Jasnowidzka Aida zwróciła na to uwagę w swoim najnowszym wpisie na instagramowym profilu. Napisała o niespodziankach, które przynosi nam los:

Zaskakują nas dni. Zaskakują nas miejsca. Zaskakują nas ludzie. Zaskakujemy samych siebie - stwierdziła.

Według wizjonerki bywają okresy, które przynoszą mnóstwo niespodziewanych wydarzeń. W tym roku pod koniec sierpnia może być ich sporo - wskazują na to również astrologowie. Od nas jednak zależy, jak zareagujemy na te okoliczności. Aida podzieliła się radą, którą warto wziąć sobie do serca.

Aida radzi, jak przyjmować niespodzianki od losu

Jak twierdzi jasnowidzka, jest pewien prosty sposób na szybkie odnalezienie się w zaskakującej sytuacji. Chociaż nie wiemy jeszcze, czy przyniesie nam ona radość, czy cierpienie, możemy zastanowić się nad tym, z jakiego powodu pojawiła się w naszym życiu i o czym chce nam powiedzieć. Aida radzi, by zachować w sobie otwartość na to, co nowe:

Nie reaguj nerwowo. Uwolnij spokój z objęć stresu. Uśmiechnij się do wydarzenia i zastanów się nad jego przekazem - napisała.

Wizjonerka twierdzi, że każdy dzień w naszym życiu stanowi klucz. Możemy dzięki niemu coś zamknąć lub otworzyć - emocję, myśl, a nawet konkretną relację z miejscem lub drugą osobą. Warto mieć to na względzie przez kilka kolejnych miesięcy. Według jasnowidzki 2022 rok jest Rokiem Korytarza. Jej najnowsza wypowiedź jest ważnym przypomnieniem, że to my sami decydujemy o tym, przez które drzwi pragniemy przejść.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?