Zamknij

Metoda szarego kamienia pomoże ci uwolnić się od toksycznego związku. Jest prosta, ale działa

23.02.2022 12:57
Zakochani
fot. Shutterstock

Jak zakończyć toksyczną relację i ocalić swoje zdrowie psychiczne? Istnieje magiczna metoda, która ci w tym pomoże. Potrzebujesz jedynie szarego kamienia.

Nie potrafisz zakończyć związku z toksyczną osobą? Możesz być przez nią zatrzymywany - także na poziomie energetycznym. Jak podaje astromagia.pl, zastosowanie metody szarego kamienia pozwoli zerwać te więzi.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Metoda szarego kamienia pomoże ci uwolnić się od toksycznego związku

Toksyczne związki w naszym życiu wydają się najtrudniejsze do zerwania. Choć druga osoba nas rani, ciężko nam o niej zapomnieć. Według wierzeń duchowych wynika to najczęściej z tego, że partner pragnie nieustannie karmić się naszą energią. Szuka z nami kontaktu, obserwuje nas nieustannie i prowokuje do reakcji, by w ten sposób uzyskać od nas zapewnienie o silnych emocjach, jakie w nas wywołuje.

Nawet jeśli od dawna zdajemy sobie sprawę, że takiej relacji nie da się w żaden sposób naprawić, nie zawsze umiemy ją zakończyć. Jeśli byliśmy w związku z narcyzem albo manipulantem, potrafi on namówić nas do powrotu. Jednocześnie często odkrywamy, że jesteśmy z nim związani na poziomie energetycznym - chociażby poprzez sny.

Z biegiem czasu możemy nabrać przekonania, że druga osoba stała się dla nas zagrożeniem. Toksyczni partnerzy często zatracają granice i ranią nas o wiele głębiej, niż zamierzali. Jak zakończyć relację i uniknąć ataku z ich strony? Istnieje magiczny rytuał, zwany metodą szarego kamienia. Dzięki niej możemy stać się niewidzialni dla tej osoby.

Szara medytacja - rytuał na zakończenie bolesnego związku

Bycie szarym kamieniem polega na tym, że naszym celem jest uniknięcie interakcji ze światem zewnętrznym. Nie odpowiadamy na żadne zaczepki i nie interesuje nas, czy nasz były toksyczny partner nadal o nas myśli. Świadomi tego, że relacja z nim przynosiła nam cierpienie, które musimy teraz uleczyć, na pewien czas stajemy się zupełnie obojętni.

Pomaga w tym szara medytacja, podczas której trzymamy w ręku szary kamień, przykrywamy się szarym kocem i pozwalamy działać ochronnemu działaniu tej barwy. Pozwala to odzyskać stabilność i siłę bez wykonywania działań. Nasze troski rozpłyną się w szarości, a druga osoba nie będzie mogła nas dosięgnąć.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?