Zamknij

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję! "To ostatni czas naszej swobody"

30.10.2020 12:22
Krzysztof Jackowski
fot. Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski przepowiada, że niedługo stanie się coś, co bardzo zmieni nasze życie.

Krzysztof Jackowski w swoim najnowszym video przedstawił wizję mrożącą krew w żyłach. Dotyczy czegoś, nad czym Polacy często zastanawiają się w ostatnich dniach. Jak będzie wyglądała nasza przyszłość? Co zdecydują rządzący? Jak rozwinie się sytuacja z koronawirusem? Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że powinniśmy w ten weekend cieszyć się ostatnimi chwilami wolności.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski zapowiada kolejny etap pandemii! "Gra koronawirusem pokaże nam drugie dno"

Krzysztof Jackowski: "To ostatni czas naszej swobody"

Niestety jego przepowiednia nie precyzuje tego, czy chodzi o lockdown czy coś więcej. Warto jednak przypomnieć, że niedawno twierdził, że możemy się spodziewać czołgów na ulicach jeszcze przed Bożym Narodzeniem... Jedno jest pewne - z tego, co powiedział teraz, jasno wynika, że podczas tego weekendu powinniśmy się wybrać na zewnątrz, by nacieszyć się świeżym powietrzem...

Drodzy Państwo - trzeba się cieszyć powietrzem i tam, gdzie można, przejść się na spacer do niedzieli, bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać poważnie utrudnione lub uniemożliwione. To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie poza naszym miejscem zamieszkania, poza naszym domem. Obawiam się, że decyzja zapadnie najpóźniej w niedzielę, a w poniedziałek zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam. To, co dzieje się na ulicach miast, to, co dzieje się gospodarczo, to, co dzieje się ekonomicznie, zaczyna pokazywać obraz potężnego chaosu. Złotówka zaczęła się osłabiać, sytuacja wymyka się kompletnie spod jakiegokolwiek porządku - zauważył Jackowski.

Choć jasnowidz popiera protesty organizowane przez Strajk Kobiet, uważa, że powinniśmy teraz skupić swoją uwagę gdzie indziej. Enigmatycznie wskazuje na to, że istnieje teraz o wiele poważniejsze zagrożenie!

Cokolwiek myślimy o panu Kaczyńskim - jego odezwa była w kierunku tworzenia ruchu oporu, bo za chwilę Polska może nie być Polską. On wie, że kraj jest zagrożony. Ale nie tymi protestami, bo te protesty nie są w stanie rozbić państwa. Ale za tym wszystkim stoją rzeczy, które się mają wydarzyć (...). Ja od marca mówiłem, że listopad mi się kojarzy z czymś granicznym. To się wszystko tak rozgrywa, że trzeba niewielkiej pochodni, by to się przeobraziło w powstanie narodowe. To jest niebezpieczne. To szybko zostanie przygaszone.

Jackowski uważa, że władzy zależy teraz na "wciśnięciu" społeczeństwu "bardzo poważnych obostrzeń na długi okres".

Będzie czekał nas 3-tygodniowy zdyscyplinowany czas. Listopad to będzie czas, w którym odkryje się drugie dno sytuacji, która jest. Wojsko na ulicach, które także zapowiadałem, to nie przypadek i to drugie dno właśnie w listopadzie zacznie się odkrywać. W listopadzie zrozumiemy, że świat stanął przed o wiele groźniejszą sytuacją, jak tylko zaraza. Na to należy się przygotować. Rozsądnym jest przygotować nawet prowiant na czas trudny, który nas czeka.

Jasnowidz sugeruje też, by społeczeństwo zwierało szyki.

W PiS-ie nastąpi decyzja, która będzie miała związek albo z panem Kaczyńskim - albo coś się z panem Kaczyńskim stanie, albo z całym PiS-em. Ta sytuacja, która jest, nie zakończy się normalnie. Macie  w swoim domu, otoczeniu, prawdziwy skarb - przyjaciół. Odbudujcie to, bo będziemy sobie nawzajem potrzebni (...). Zbierajmy szyki tego, co nam pozostało i na co mamy wpływ. A wpływ mamy tylko na siebie, swoich bliskich i przyjaciół. I tam szukajmy na te trudne czasy dla siebie siły. Mimo że to garstka ludzi, ale ta garstka jest pewna, niezawodna i potrzebna na ten czas. Zrozumiecie to niebawem.

Czyżby zapowiadała się dla nas bardzo trudna zima...?

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

Który z tych zespołów lubisz najbardziej?