Zamknij

Królowa Denarów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota Królowa Denarów?

06.11.2020
Aktualizacja: 06.11.2020 15:46
Królowa Denarów
fot. Shutterstock

Królowa Denarów to w tarocie symbol płodności i obfitości. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota Królowa Denarów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota Królowa Denarów. Znaczenie i interpretacja

Karta tarota Królowa Denarów to symboliczne przedstawienie kobiety, która jest świadoma własnej wartości. Ma w sobie naturalne piękno i potrafi je podkreślać. Lubi otaczać się luksusem, wydaje dużo pieniędzy na ubrania i zabiegi kosmetyczne. Zawsze wygląda jak modelka. Jest finansowo niezależna, zarabia wiele i zdarza jej się z tym obnosić. Kieruje się zdrowym rozsądkiem, twardo stąpa po ziemi i nie znosi bujania w obłokach.

Królowa Denarów lubi dbać o swój dom i otoczenie. Pielęgnuje je z wielkim zaangażowaniem. Największą przyjemność sprawia jej przyjmowanie gości, którym potrafi zaimponować jako gospodyni i dekoratorka wnętrz. W pracy jest poważna, skupiona na obowiązkach i ambitna. Niektóre Królowe Denarów to pracoholiczki. Inne całkowicie poświęcają się swojej rodzinie i są w to zaangażowane do tego stopnia, jakby prowadzenie domu było pracą na etat.

Karta tarota Królowa Denarów. Co oznacza w miłości?

Królowa Denarów to kobieta, która wymaga od mężczyzny konkretów. Jeśli będzie próbował zawrócić jej w głowie, natychmiast sprowadzi go na ziemię. Chce bezpośredniej komunikacji, jasnego wyrażania swoich potrzeb. Nie pozwoli nikomu się zwodzić. Mężczyźni, którzy lubią trzymać kobietę w niepewności, sami poczują się przy niej niepewnie. Ona wie, ile jest warta. I poradzi sobie bez mężczyzny. Jako miłosna wróżba karta Królowej Denarów przypomina, by nie rezygnować z siebie dla miłości.

Karta tarota Królowa Denarów jako rada

Pomyśl dziś o wszystkich swoich zaletach i przypomnij sobie sukcesy z ostatnich lat. Zobacz, ile udało ci się osiągnąć! Jeśli w ostatnim czasie trochę w siebie wątpisz, postaraj się nadać swoim myślom odwrotny kierunek. Weź przykład z Królowej Denarów i nie bój się pokazać ludziom, na co cię stać.

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

Który z tych zespołów lubisz najbardziej?