Zamknij

Królowa Buław - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota Królowa Buław?

05.11.2020 14:25

Królowa Buław to w tarocie przebojowa kobieta. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

Królowa Buław
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota Królowa Buław?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota Królowa Buław. Znaczenie i interpretacja

Królowa Buław to ognista, temperamentna kobieta. Jedyna, która w tarocie nie jest królową jedynie z nazwy - ona jest nią z natury. Zodiakalnym archetypem tej karty jest Lwica. To ciepła, serdeczna władczyni, pełna radości życia. Chętnie obdarza ludzi uśmiechem i energią. Królowa Buław jest spontaniczna i pełna optymizmu, przez co ma wielu znajomych. Uważa, że każdą szansę należy wykorzystać i bez skrępowania to robi. To, co najbardziej wyróżnia ją pośród ludzi, to absolutna szczerość. Jest bardzo bezpośrednia w komunikacji.

Największą siłą Królowej Buław jest jej niezależność. Nikt nie może jej rozkazywać, decyduje sama o sobie. Samodzielnie zapracowała przecież na swój sukces - nie tylko finansowy! Także w relacjach z innymi ludźmi bywa dominująca. Dotyczy to szczególnie mężczyzn, których najczęściej sama zdobywa.

Karta tarota Królowa Buław. Co oznacza w miłości?

Jako miłosna wróżba Królowa Buław przedstawia kobietę pewną siebie, zmysłową, świadomą swojej seksualności. Jej wewnętrzny ogień spala mężczyzn, ale równocześnie daje im upragnione od dawna ciepło. Królowa Buław doskonale wie, czego chce i głośno oznajmia, że właśnie tego oczekuje. Jeśli to właśnie ta karta stanowi odpowiedź na nasze pytanie dotyczące miłości, dla kobiety oznacza to, że jest przedmiotem pożądania mężczyzny. 

Karta tarota Królowa Buław jako rada

Znaj swoją wartość. Odważnie sięgaj po wszystko, czego pragniesz. Bądź dumny/a, ale zachowaj spokój - nie dawaj się nikomu wyprowadzić z równowagi. Twoja odwaga inspiruje ludzi wokół ciebie, więc nie przestawaj być sobą. Jeśli dla kogoś to "za dużo", odejdź. Czy Słońce pyta kogokolwiek o to, czy jego promienie nie palą za mocno?

loader
loader
Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

Który z tych zespołów lubisz najbardziej?