Zamknij

Król Buław - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota Król Buław?

12.11.2020 12:20
Król Buław
fot. Shutterstock

Król Buław to w tarocie symboliczne przedstawienie odważnego i pewnego siebie mężczyzny. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

Co mówi nam karta tarota Król Buław? Pojawienie się tej karty w rozkładzie oznacza, że mamy szansę zdobyć to, czego pragniemy najbardziej. Musimy teraz działać odważnie, ale uczciwie. Sprawdź, czego jeszcze możesz się z niej dowiedzieć!

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota Król Buław. Znaczenie i interpretacja

Karta tarota Król Buław symbolizuje odwagę i dumę. Przedstawia mężczyznę o silnym charakterze, charyzmatycznego przywódcę. Nie ma dla niego celów nie do zdobycia i zawsze czuje się wygrany. Otwarcie mówi, co myśli i jasno wyraża swoje pragnienia. Jego wrodzona radość życia sprawia, że wydaje się innym ludziom bardzo atrakcyjny. Kobiety przyciąga jak magnes, a rozkochuje je w sobie niemal od razu. W miłości działa zdecydowanie, wykazuje się inicjatywą. Miewa skłonność do dominacji.

Król Buław bywa nieco próżny i lubi się popisywać. Potrzebuje być w centrum uwagi, chce wzbudzać podziw i chwali się swoimi sukcesami. Czy to oznacza, że jest egoistą? Wręcz przeciwnie! Ma wielkie serce i najczęściej jest bardzo mądrym człowiekiem. Każdy może liczyć na pomoc Króla Buław i poprosić go o radę. Chętnie rozwiązuje problemy swoich najbliższych, wykorzystując przy tym cały swój urok osobisty. Nigdy nie działa przy tym nieuczciwie.

Karta tarota Król Buław. Co oznacza w miłości?

Król Buław w miłości nie boi się żadnego ryzyka. On nie wie, co to nieśmiałość. Z wielkim zaangażowaniem okazuje swoje zainteresowanie i bardzo szybko dąży do fizycznego zbliżenia. Jest przy tym tak szczery i prostolinijny, że trudno mu się oprzeć. Otacza kobietę ciepłem, pragnie się nią zaopiekować i spełniać jej życzenia. Jeśli będzie umiała to docenić, stanie się dla niej idealnym mężczyzną. Warto jednak pamiętać o tym, że zarówno Królowej, jak i Króla Buław nigdy nie wolno potraktować lekceważąco. Wzbudzanie w nich zazdrości lub wodzenie ich za nos to bardzo zły pomysł. Są zbyt dumni, by kiedykolwiek to wybaczyć.

Karta tarota Król Buław jako rada

Odniesiesz sukces w sprawie, o którą pytasz. Nie trać pewności siebie! Jesteś już bardzo blisko osiągnięcia celu. Jeżeli wątpisz, rozejrzyj się wokół - zobacz, ilu ludzi cię podziwia! Nie powstrzymuj się przed działaniem. Ciesz się życiem!

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

Który z tych zespołów lubisz najbardziej?