Zamknij

Jasnowidzka Aida zdradziła, czego najbardziej potrzebujemy w 2022 roku. "Człowiek się tego boi"

02.12.2021 09:30
Przepowiednia na 2022 rok
fot. Shutterstock

Przepowiednia Aidy na 2022 rok wywołała ogromne emocje. Jednak to, co powiedziała wizjonerka w programie "Onet Rano", poruszyło internautów do głębi. Czy to najważniejsza rada na nadchodzące miesiące?

Aida to najsłynniejsza polska jasnowidzka, która dzieli się swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości. Jej wskazówka na 2022 rok poruszyła wiele osób. Internauci są zachwyceni radą, jakiej udzieliła.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Aida zdradziła, czego najbardziej potrzebujemy w 2022 roku

Aida Kosojan-Przybysz to ormiańska wizjonerka. Kobieta posiada dar jasnowidzenia, dzięki któremu już kilka razy trafnie przepowiedziała, co się wydarzy. Przed nadejściem 2020 roku, w którym rozpoczęła się pandemia koronawirusa, mówiła, że nachodzi Rok Maski.

Przepowiednia Aidy na 2022 rok brzmi tajemniczo, bowiem jasnowidzka nazwała nadchodzące miesiące Rokiem Korytarza. Jednak podobnie jak w przypadku jej poprzednich przepowiedni, znaczenie tych słów poznamy prawdopodobnie dopiero wtedy, gdy już się spełnią.

O wiele istotniejsze wydaje się to, że Aida - jako jedna z niewielu osób zajmujących się przepowiadaniem przyszłości - zachęca ludzi do świadomego rozwoju i podkreśla, że każdy z nas sam decyduje o swoim życiu. Mimo to jest coś, czego według niej brakuje nam wszystkim i na tym właśnie powinniśmy się skupić w 2022 roku.

Przepowiednia Aidy na 2022 rok

Już podczas wygłaszania swojej przepowiedni o Roku Korytarza jasnowidzka skupiła się na podkreśleniu, że ogromne znaczenie w najbliższych miesiącach będą miały nasze relacje z ludźmi. Powinniśmy ich traktować jak swoich sąsiadów i dbać o kontakty z nimi, zamiast mijać bez słowa. Aida twierdzi, że to znacząco podniesie jakość naszego życia.

W rozmowie z "Onet Rano" wizjonerka zwróciła natomiast uwagę, że to, czego nam najbardziej teraz brakuje, to czułość. Według niej jesteśmy zewsząd bombardowani negatywnymi wiadomościami i przez to zapominamy o tym, co jest najważniejsze. Aida radzi, by nie koncentrować się na strachu, a zamiast tego ponownie szukać bliskości z innymi.

Zaczęliśmy żyć w taki sposób, w jaki nie żyliśmy wcześniej - ograniczeni. Postawione są płoty emocjonalne, psychiczne, duchowe, fizyczne. Ludzie się boją. Strach żyć, strach zachorować. Kiedyś człowiek się witał, przytulał. Przytulenie to była taka energia mocy. A teraz człowiek się boi dotknąć, boi się podejść. Zatraciliśmy przez tę pandemię bliskość, której bardzo potrzebujemy - stwierdziła Aida.

Internauci byli poruszeni tą wypowiedzią jasnowidzki. Jej słowa trafiły im do serca. Wielu ludzi postanowiło podzielić się swoimi przemyśleniami:

Dziękuję. Strach jest destrukcyjny. Bądźmy dobrzy dla siebie i dla innych.

 

Aida ma rację. Ludzie boją się przytulić. Świat zwariował. Dzieci są smutne, rodzice zabiegani. Ciągle się boimy.

 

Najważniejsze to miłość, bliskość, a nie strach. Ludzie, budźcie się do miłości! - pisali w komentarzach.

Zgadzacie się z tym?

Zobacz także: Czy wiesz, że podczas pełni Księżyca nie powinno się ćwiczyć jogi? Istnieje ważny powód