Zamknij

Jasnowidzka Aida zdradziła, co powinniśmy zrobić, by spełnić swoje marzenia. Podzieliła się radą na 2022 rok

05.01.2022 09:32
Przepowiednia 2022
fot. Shutterstock

Wizjonerka przekazała niedawno swoją wizję na 2022 rok. Teraz podpowiada, jak możemy sami wpłynąć na swoje życie.

Co nas czeka w 2022 roku? Choć poznaliśmy już kilka przepowiedni na nadchodzący czas, powinniśmy pamiętać, że przyszłość zależy w dużej mierze od nas samych. Przepowiednia Aidy na 2022 rok, zwany przez nią Rokiem Korytarza, wyraźnie nas o tym informuje. Jasnowidzka przekazała niedawno swoim fanom na Instagramie kilka rad dotyczących tego, czym warto się kierować w życiu.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Przepowiednia Aidy na 2022 rok

Wypowiedź Aidy na temat nadchodzącego 2022 roku wywołała spore poruszenie. Nie wiadomo bowiem, jak zinterpretować jej wizję. Wcześniejsze przepowiednie, którymi podzieliła się z mediami, zdążyły już się sprawdzić. Przed pandemią mówiła o Roku Maski, a następny rok - w którym kobiety musiały walczyć o swoje prawa - nazwała Rokiem Miecza.

Rok Korytarza, zarówno w naszym życiu osobistym, jak i w świecie polityki, ma być według Aidy okresem przejściowym. Wizja, która ją nawiedziła, dotyczy człowieka kroczącego przez korytarz i poszukującego odpowiednich drzwi. Jak twierdzi jasnowidzka, wiele rzeczy w tym roku ma się wydarzać "w korytarzu", bo ludzie będą niezdecydowani i nie będą umieli dokonać wyboru, w jakim kierunku chcą podążać.

Dla Aidy nie ulega wątpliwości, że to my sami weźmiemy odpowiedzialność za to, jak przeżyjemy nadchodzące 12 miesięcy. Napisała niedawno na swoim profilu:

Przed nami 365 dni wyborów, 365 wschodów i zachodów słońca.

Wizjonerka podkreśla, że człowiek sam powinien decydować o tym, jaką ścieżką chce podążać. Podzieliła się wymowną wizją - według niej kluczem do drzwi, które powinniśmy otworzyć, jest nasze serce. Aida zachęca do tego, by kochać siebie i innych. Wtedy Rok Korytarza doprowadzi nas tam, gdzie czeka szczęście i spokój.

Aida zdradziła, jak możemy spełnić swoje marzenia

W najnowszym wpisie na swoim instagramowym profilu Aida podzieliła się ważną radą. Po raz kolejny zwróciła uwagę, że kluczową kwestią jest nasze nastawienie. Według niej najbardziej przeszkadza nam strach, który sprawia, że stajemy się nieobiektywni i tracimy kontrolę nad własnym życiem. Przekazała przy tym ważną myśl:

Prawdziwa miłość niczego się nie boi - napisała.

Jeśli będziemy skoncentrowani na poczuciu wdzięczności za dobre rzeczy, które nas spotykają, nie stracimy wiary w swoje marzenia. Aida postanowiła przypomnieć, że warto je pielęgnować. Ich spełnienie zależy bowiem w dużej mierze od tego, czy nie tracimy nadziei.

Wystarczy wyobrazić sobie, że wypowiadając daną intencję zasiewamy w ziemi ziarno, a następnie patrzymy na to, jak ono kiełkuje. Gdy wyrasta z niego roślina, wciąż musimy wykonywać pracę, by zadbać o jej rozwój. Wizjonerka uważa, że na spełnienie marzeń musimy zapracować sami - a bardzo ważne jest to, z jakim nastawieniem to robimy.

Marzenia, jak kwiaty, potrzebują twojego udziału. To ty podlewasz je swoją myślą, energią, bierzesz czynny udział w ich realizacji - stwierdziła.

Wy też tak uważacie?

Zobacz także: Czy wiesz, że podczas pełni Księżyca nie powinno się ćwiczyć jogi? Istnieje ważny powód