Zamknij

Jasnowidzka Aida twierdzi, że w każdym człowieku tkwi ogromna moc. Zdradziła, co to takiego

10.01.2022 12:22
Przepowiednie 2022
fot. Shutterstock

To my sami możemy zadbać o to, jak będzie wyglądało nasze życie. Ormiańska wizjonerka podzieliła się istotną wskazówką. Według niej każdy człowiek posiada narzędzie zdolne do tego, by odmienić świat.

Aida to najsłynniejsza jasnowidzka w Polsce i autorka kursu "Potęga obfitości". Jej przepowiednia na 2022 rok wzbudziła spore emocje. Wizjonerka podpowiada, jak należy rozumieć jej słowa.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Rada Aidy na 2022 rok

Przypomnijmy - wizja Aidy na 2022 rok dotyczy Roku Korytarza. Według niej każdy z nas w tym czasie będzie czuł się tak, jakby przemierzał korytarz w poszukiwaniu odpowiednich drzwi dla siebie. W tym przejściowym okresie swojego życia wielu z nas może odczuwać niepewność i zagubienie. Czym więc mamy się kierować? Jasnowidzka udzieliła już odpowiedzi na to pytanie. Według niej najlepszym drogowskazem będzie miłość - zarówno do siebie, jak i innych ludzi.

Aida udzieliła rady, by w wędrówce przez korytarz traktować innych ludzi jak swoich sąsiadów. Nie mijać ich bez słowa, lecz starać się nawiązać relację i udzielić im wsparcia. Jeśli zadbamy o stworzenie takich więzi, inni również będą chcieli nam pomagać.

Aida twierdzi, że w każdym człowieku tkwi ogromna moc

W jednym z najnowszych wpisów na swoim profilu na Instagramie Aida dodała, że każdy z nas posiada w sobie potencjał tworzenia zmian. Narzędziem, jakiego do tego używamy, są nasze słowa. Wizjonerka zwróciła uwagę na to, że powinniśmy używać ich świadomie i zdawać sobie sprawę z tego, jaką mają moc.

Słowo otwiera lub zamyka ludzi. Pociesza, rani, podnosi i przewraca. Wychwala i oczernia. Jest energią i mocą, jest narzędziem w Twoich rękach. Myśl dobrze i mów dobrze - napisała.

W też tak uważacie?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?