Zamknij

Jasnowidzka Aida przekazała ważne słowa na koniec lata 2022 roku. Lepiej o nich pamiętać

30.08.2022 11:38

Problemy spędzają ci sen z powiek? Jeśli będziesz o nich myśleć cały czas, możesz przyciągnąć ich jeszcze więcej. Jasnowidzka Aida przypomniała o tej niezwykle ważnej zasadzie.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida to słynna jasnowidzka, która na co dzień prowadzi kurs "Potęga obfitości" i inne warsztaty rozwoju osobistego. Uczy, jak powinniśmy postępować, by mieć szansę na szczęśliwe życie. Niedawno poruszyła kwestię, o której warto pamiętać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Jasnowidzka Aida przekazała ważne słowa na koniec lata 2022 roku

Jedną z najważniejszych zasad prawa przyciągania, na którym opiera się większość teorii na temat duchowości, jest to, że nasze myśli się urzeczywistniają. Ta znana na całym świecie metoda pracy z podświadomością zakłada, że podczas snucia codziennych refleksji zaczynamy kumulować wokół siebie energię. Jeśli więc wpadamy w pesymizm, możemy ściągnąć na siebie kłopoty. Pozytywne nastawienie do życia, które generuje radosne odczucia, może z kolei przyczynić się do tego, że przyciągniemy do siebie wiele miłych niespodzianek.

Na zaawansowanym poziomie pracy z prawem przyciągania, opartym na świadomym doborze myśli, mamy możliwość odmienić swój los i zaprosić do własnego życia to, co jest nam najbardziej potrzebne. Warto więc mieć świadomość tego, że słowa, które wypowiadamy w głowie, posiadają ogromną moc. Można nawet powiedzieć, że działają jak zaklęcia.

Jasnowidzka Aida w swoim najnowszym instagramowym wpisie zwróciła uwagę na to, że myśli są bardzo różnorodne. Nie zawsze zastanawiamy się nad tym, jakie niosą ze sobą znaczenie.

Myśli krążą i wracają. Dobre myśli. Czarne myśli. Myśli brudne. Myśli złe. Kolorowe myśli. Myśli skryte. Nagie myśli. Myśli złote - napisała.

Aida radzi, o czym warto pamiętać w nadchodzącym czasie

Według wizjonerki każdy powinien zdawać sobie sprawę z tego, że jest odpowiedzialny za własne myśli. Od nas zależy, czy będziemy skupiać uwagę na czymś, co nas smuci lub denerwuje, czy zamiast tego postanowimy zadbać o swój dobry nastrój i będziemy odczuwać wdzięczność za to, co przydarzyło nam się do tej pory.

To ty je tworzysz. Ty możesz je kontrolować. Ty masz wpływ na to, co czuje twoje serce. Myśl dobrze - radzi Aida.

Warto pamiętać, że odczuwane przez nas emocje często zależą od nastawienia lub interpretacji. Nasza przeszłość już się nie zmieni, więc kiedy powracamy do niej w myślach, sami decydujemy, na czym wolimy się skupić. Wolimy pielęgnować w sobie żal, czy może jednak cieszymy się z otrzymanej lekcji? Jeśli nauczymy się rozpatrywać swoje przeżycia tak, by zawsze znaleźć w nich coś wartościowego, rzadziej będziemy się obawiali tego, co nas czeka.

Według prawa przyciągania optymizm może zdziałać w naszym życiu cuda. Dzięki niemu zdajemy egzaminy, zdobywamy wymarzoną pracę, spotykamy życiowych partnerów i zakładamy rodziny. Często własnymi myślami nieświadomie wpływamy na swój los. Aida przypomina, że możemy mieć nad tym procesem pełną kontrolę.

Zamierzacie skorzystać z tej rady?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?