Zamknij

Jasnowidzka Aida przekazała ważną radę na sierpień 2022 roku. Ostrzega przed tymi zachowaniami

08.08.2022 13:24

Jak powinniśmy postępować w nadchodzących dniach, by czuć się jak najlepiej? Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się swoją wizją.

Zakochani
fot. Shutterstock

Aida to najsłynniejsza polska jasnowidzka. Prowadząca kurs "Potęga obfitości" na swoim instagramowym profilu dzieli się wskazówkami na temat codziennego życia i objaśnia w prostych słowach, jak stosować prawo przyciągania, by zwiększyć swoje szanse na zdobycie szczęścia. Niedawno podzieliła się radą na temat relacji międzyludzkich. Jej słowa dają do myślenia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Jasnowidzka Aida przekazała ważną radę na sierpień 2022 roku

Aida Kosojan-Przybysz opowiedziała o swojej najnowszej wizji. Zobaczyła w niej człowieka malującego obraz pełen kolorów, wyrażającego się w sposób swobodny i pełen ekspresji. Jego dzieło czymś się wyróżniało - obraz nie miał bowiem ramy, dzięki czemu tworzący go artysta dysponował nieograniczoną przestrzenią.

Według Aidy wszyscy mamy szansę zbudować swoje życie w podobny sposób. Wizjonerka podzieliła się wartościową radą:

Życie jest obrazem pisanym twoimi wyborami. Dzisiaj jest dzień wolnej przestrzeni na kolory, jakie ci grają w duszy. Koloruj dzień po swojemu. Nie ulegaj naciskom - napisała.

Rada Aidy na sierpień 2022 roku

Słowa Aidy to nawiązanie do sytuacji, w których dostosowujemy się do cudzych wymagań i z tego powodu zapominamy o sobie. Zamiast pozwalać się zamknąć w sztywnych ramach, powinniśmy wyrażać swoje myśli i emocje tak, jak czyni to artysta - a więc swobodnie i szczerze. Dzięki temu nasze dzieło będzie autentyczne.

Według jasnowidzki warto zachowywać elastyczność, ale uleganie cudzym naciskom jest błędem. Najczęściej robimy to ze strachu przed krytyką, nie zdając sobie sprawy, że pozwalamy sobą manipulować. Dlatego tak ważne jest to, by wiedzieć, co chcielibyśmy przekazać światu. Jeśli znajdziemy sposób na to, by to zrobić, poczujemy się szczęśliwi.

Nie dopasowuj się do cudzych ramek. Twórz po swojemu, bo to twoje życie. Twoje barwy i twoja kreska na mapie świata - radzi Aida.

Co sądzicie o tej wskazówce?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?