Zamknij

Jasnowidzka Aida przekazała swoją wizję na wrzesień. Jeden dzień będzie dla nas szczególnie ważny

02.09.2022 09:32

Aida Kosojan-Przybysz przekazała cenną wskazówkę na ten miesiąc. Warto wziąć ją sobie do serca.

Zakochani
fot. Shutterstock

Aida to znana w Polsce jasnowidzka. Na swoim instagramowym profilu dzieli się radami dotyczącymi rozwoju osobistego i zapowiada, czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie. Jej wizja na wrzesień może dać nam do myślenia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Jasnowidzka Aida przekazała swoją wizję na wrzesień. Może zaskoczyć wiele osób

Aida Kosojan-Przybysz w ostatnich dniach zwraca uwagę na kwestie, które większości z nas mogły umknąć. Wrzesień to czas powrotu do szkoły, pracy i codziennych aktywności. Wiele osób odbiera to jako przytłaczające. Nieustanny stres i konieczność zaangażowania się w codzienną gonitwę stają się ogromnym problemem, szczególnie jeśli nie udało nam się wypocząć podczas wakacji. Możemy z tego powodu złorzeczyć na cały świat.

Wizjonerka zwróciła niedawno uwagę, że snucie czarnych myśli ma niezwykle silny wpływ na nasze życie. Powinniśmy tego unikać, a zamiast tego wziąć odpowiedzialność za to, co mówimy samym sobie. To jedna z najważniejszych zasad prawa przyciągania.

Z najnowszego wpisu jasnowidzki wynika, że ta kwestia stanie się dla nas niedługo szczególnie ważna. Niezależnie od tego, jak bardzo będziemy teraz zabiegani, w nadchodzących dniach odruchowo zaczniemy snuć podsumowania.

Kochani, przed nami miesiąc wyzwań. Wrzesień to czas wchodzenia na szczyty, na wędrówkę w góry pragnień i własnych możliwości. 9 zajmuje szczytowe miejsce w paradzie cyfr: to prawdziwa góra. Od 9 września zaczyna się proces podsumowania roku - napisała Aida.

Jeśli 9 września 2022 roku będziemy myśleć o swoim życiu w negatywny sposób i wpadniemy w tendencję do tego, by koncentrować się na przykrych doświadczeniach, możemy przyciągnąć ich do siebie jeszcze więcej. Wystarczy jednak, że zastanowimy się nad tym, za co jesteśmy wdzięczni. To sprawi, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy w roku przeżyjemy jeszcze wiele wspaniałych chwil.

Aida radzi, jak postępować we wrześniu 2022 roku

We wrześniu warto odrobinę zwolnić i zadbać o siebie. Nie musimy od razu dostosowywać się do narzuconego tempa. Zamiast tego możemy stopniowo obmyślać swoje plany na jesień i zimę, zastanawiając się przy tym, co będzie dla nas najlepsze.

Nie przyspieszaj tempa, nie próbuj gonić nikogo i niczego. Poczuj każdy stawiany przez siebie krok. Twoja stabilność to twoje poczucie bezpieczeństwa. Dbaj o równowagę wewnętrzną, a jednocześnie podziwiaj i chłoń piękno płynące z zewnątrz - radzi jasnowidzka.

Zamierzacie skorzystać z tej rady?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?