Zamknij

Jasnowidzka Aida przekazała pierwszą wizję na lipiec 2022 roku. "Stawia nas na progu dużych zmian"

30.06.2022 12:51
Kobieta
fot. Shutterstock

Aida Kosojan-Przybysz zdradziła, na czym powinniśmy skupić swoją uwagę na początku lipca 2022 roku. To dobry czas, żeby podjąć istotne decyzje.

Aida to najsłynniejsza polska jasnowidzka. Zasłynęła swoimi trafnymi przepowiedniami na temat kolejnych lat. O 2022 roku powiedziała, że będzie Rokiem Korytarza - czasem, w którym każdy z nas będzie poszukiwał dla siebie drzwi, za którymi czeka nasze przeznaczenie. W ostatnich dniach przekazała ważną wizję na ten temat.

Zobacz także: Jak przyciągnąć miłość w czerwcu 2022 roku? Wykorzystaj ten rytuał

Jasnowidzka Aida przekazała pierwszą wizję na lipiec 2022 roku

Jasnowidzka podzieliła się swoją refleksją na koniec mijającego miesiąca. Jej zdaniem ostatnie dni czerwca i pierwsze dni lipca to najlepszy moment na to, by się zastanowić, jakie wspomnienia chcemy przy sobie zatrzymać, a z którymi pragniemy się rozstać.

Pamięć jest sejfem twoich doświadczeń i przeżyć. Część z nich jest odziedziczona po przodkach. W swoim sercu gromadzimy własne i cudze emocje. Czy są przeżycia, które chcesz wyrzucić ze swojej pamięci? Jeżeli tak, to jesteś w najlepszym czasie, żeby to zrobić - twierdzi Aida.

Możemy teraz zrezygnować z pielęgnowania urazy wobec kogoś bliskiego i wybaczyć tej osobie, by żal dłużej nie zatruwał nam życia. Istnieje szansa, że przestaniemy kogoś kochać bez wzajemności albo pogodzimy się z odrzuceniem. Warto nawet spróbować pozbyć się najbardziej bolesnych wspomnień, które nosimy w pamięci od wielu lat. Teraz mamy możliwość pożegnać je na zawsze.

"Na progu dużych zmian". Nowa wizja Aidy na Rok Korytarza

Wizjonerka wypowiedziała się na temat tego, jak najlepiej wykorzystać energię przejścia między jednym miesiącem a drugim. W przypadku czerwca i lipca najlepszym wyborem będzie zamknięcie za sobą drzwi - jeśli są w naszym życiu jakieś nierozwiązane sprawy, czas nareszcie je zostawić.

Koniec czerwca stawia nas na progu dużych zmian, a lipiec jest najlepszym czasem na zamykanie za sobą drzwi, odpuszczenie i oczyszczenie. Spróbuj postawić krok do przodu, napełnić siebie spokojem i zaufaniem, żeby wyjść ze strefy niepewności. Idź z nadzieją i nie oglądaj się za siebie - radzi jasnowidzka.

Aida twierdzi, że najlepiej teraz skoncentrować się na przyszłości. O wiele ważniejsze jest to, co nas czeka, niż to, co wydarzyło się do tej pory.

Zamierzacie zastosować się do tej rady?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?