Zamknij

Jasnowidzka Aida przekazała nową wizję na maj 2022 roku. Jej słowa dają do myślenia

10.05.2022 09:34
Kobiety
fot. Shutterstock

W maju 2022 roku cierpliwość będzie nam bardzo potrzebna. Aida podzieliła się swoją refleksją na ten temat.

Aida Kosojan-Przybysz to najsłynniejsza polska jasnowidzka. Jej wskazówki pomagają wielu ludziom, bo są zrozumiałe dla każdego. Najnowsza wizja Aidy na maj 2022 roku z pewnością nam się teraz przyda.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Jasnowidzka Aida przekazała nową wizję na maj 2022 roku

Horoskop na maj 2022 roku wskazuje, że czeka nas bardzo nerwowy miesiąc. Wystąpi w nim retrogradacja Merkurego, zaćmienie Księżyca i przejście Jowisza do znaku Barana. Według astrologów każde z tych wydarzeń podziała na nas drażniąco - wywoła żal i zniecierpliwienie.

Jak podkreślają specjaliści, naszym zadaniem stanie się teraz zadbanie o spokój. Pod wpływem niepewności możemy bowiem popełnić wiele błędów. Nasza ocena sytuacji będzie mylna, więc działania podjęte pod wpływem impulsu mogą przyczynić się do powstania chaosu w naszym życiu. Musimy więc zapanować nad tymi odruchami i dać sobie czas na przemyślenie tego, co tak naprawdę powinniśmy zrobić.

Podobną wizję na maj ma również jasnowidzka Aida, która wypowiedziała się właśnie na swoim profilu na temat znaczenia cierpliwości w naszym życiu. Jej zdaniem nie powinniśmy z niej rezygnować, bo pozbawi nas to umiejętności świadomej refleksji.

Stracić cierpliwość to oddać kontrolę nad swoim życiem. To oddać spokój na pożarcie własnym lękom i toksycznym wpływom - napisała.

Jasnowidzka Aida o cierpliwości: "To nie cierpienie"

Wizjonerka przypomniała, że to my sami wyznaczamy kierunek swoich dążeń i w każdej chwili możemy zdecydować o tym, w jakim chcemy być nastroju. Kiedy jesteśmy w drodze i coś zmusi nas do tego, by się zatrzymać, wcale nie musimy wpadać w niepokój.

Cierpliwość to nie cierpienie, to czekanie na zielone światło w skupieniu, a jednocześnie pogrążenie się w stan zaufania i czerpanie radości z przebywania tu i teraz. Stojąc w korku podziwiaj świat, który patrzy z okna na ciebie - stwierdziła.

Według horoskopu na maj 2022 roku wiele razy znajdziemy się w sytuacji, która zmusi nas do czekania. Warto więc wziąć sobie do serca słowa jasnowidzki.

Też tak uważacie?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?