Zamknij

Jasnowidzka Aida przekazała nową wizję na 2022 rok. "To czas konfrontacji"

07.07.2022 09:06

Aida Kosojan-Przybysz wyjawiła, co powinno być dla nas najważniejsze w drugiej połowie 2022 roku. Jej słowa mogą zaskakiwać.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida podzieliła się wskazówką na nadchodzące miesiące. Jej zdaniem będą one niezwykle ważnym okresem w naszym życiu. Zdradziła, jak powinniśmy wykorzystać ten czas, by osiągnąć szczęście.

Zobacz także: Ważne słowa jasnowidzki na lato 2022 roku. Mówi o "trójkącie mocy"

Jasnowidzka Aida przekazała nową wizję na 2022 rok. "To czas konfrontacji"

W przekonaniu słynnej jasnowidzki w Roku Korytarza każdy z nas będzie musiał doświadczyć spotkania z samym sobą. To głębokie przeżycie wewnętrzne uświadomi nam, w jakiej relacji pozostajemy ze swoim wnętrzem. Czy zwracamy na nie uwagę? A może zupełnie je ignorujemy?

Wizjonerka od kilku miesięcy podkreśla, że zanim skoncentrujemy się na tworzeniu więzi z innymi, powinniśmy w pierwszej kolejności pamiętać o sobie. Według niej często bowiem jest tak, że myślimy o cudzych uczuciach i potrzebach tak dużo, że zupełnie nie dostrzegamy już własnych.

Z jej zapowiedzi na drugą połowę roku wynika, że w nadchodzącym czasie każdy będzie musiał odbudować przyjaźń z samym sobą, nawet jeśli dotąd ją zaniedbywał.

Rok 2022 to czas konfrontacji ze sobą. To czas podania sobie dłoni i samoakceptacji. 22 symbolizuje równowagę. To najpiękniejszy czas, aby zostać swoim przyjacielem, by stanąć przodem do siebie - doradziła Aida.

Ważne słowa jasnowidzki Aidy na 2022 rok

Według Aidy w nadchodzących miesiącach dbanie o siebie przyjdzie nam łatwiej niż dotychczas. Powinniśmy jednak pamiętać przy tym, co w naszym życiu jest naprawdę ważne. Jasnowidzka wymieniła kwestie, na które należy teraz zwrócić uwagę:

Myśli, które kierujesz w swoją stronę. Słowa, które mówisz o sobie. Energia, którą tworzysz i którą jesteś otoczony. Wybory, których dokonujesz. Miłość, którą siebie obdarowujesz - napisała.

To właśnie one są teraz najbardziej istotne i wymagają naszego namysłu. Jeśli postanowimy im się dokładniej przyjrzeć, możemy zauważyć, że od dłuższego czasu blokujemy w swoim życiu dostęp do szczęśliwych przeżyć. Czy nie jesteśmy wobec siebie przesadnie krytyczni? Czy nie spędzamy czasu w towarzystwie toksycznych ludzi, którzy popychają nas do dokonywania nieodpowiednich wyborów?

Wystarczy wprowadzenie niewielkich zmian w swoim myśleniu, by poprawić jakość swoich codziennych przeżyć. Według Aidy każdy z nas powinien postawić siebie na pierwszym miejscu i nie zaniedbywać własnej duszy.

Zamierzacie zastanowić się nad tymi sprawami?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?