Zamknij

Jasnowidzka Aida podzieliła się radą na 2022 rok. "Kluczem jest nasze serce"

03.01.2022 12:20
Przepowiednia 2022
fot. Shutterstock

O czym powinniśmy pamiętać w 2022 roku, by był dla nas szczęśliwy? Oto rada Aidy Kosojan-Przybysz.

Przepowiednia Aidy na 2022 rok wzbudziła spore emocje. Wizjonerka podpowiedziała właśnie, jak powinniśmy rozumieć jej przepowiednię i co należy zrobić, by dobrze rozpocząć nowy rok.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Aida podzieliła się radą na 2022 rok

Odkąd jasnowidzka przekazała swoją wizję na 2022 rok i zdradziła, że będzie Rokiem Korytarza, wielu z nas zastanawiało się nad znaczeniem jej słów. Wypowiedzi Aidy brzmią na początku dość tajemniczo, a wyjaśniają się dopiero po tym, jak się spełnią. Gdy pod koniec 2019 roku zapowiadała, że następny okaże się Rokiem Maski, nikt nie wiedział, co kryje się za jej słowami. Dopiero pojawienie się pandemii koronawirusa wyjawiło sens przepowiedni na 2020 rok.

Jej słowa dotyczące Roku Korytarza są zastanawiające, bowiem wizja Aidy dotyczy kroczenia przez korytarz i poszukiwania dla siebie odpowiednich drzwi, a także klucza do nich. Wizja, którą przekazała, może mieć również znaczenie w świecie polityki. W ostatnich dniach opublikowała na swoim profilu to, co według niej będzie w tym roku najważniejsze.

2022 - Rok Korytarza. Aida radzi, jak powinniśmy go przeżyć

Aida podzieliła się na swoim Instagramie refleksją dotyczącą nadchodzących 12 miesięcy. Jak się okazuje, wszystko zależy od naszego nastawienia:

Przed nami 365 dni wyborów, 365 wschodów i zachodów słońca. Nasza droga to jeden długi korytarz od progu jednego roku do kolejnego. Przed nami drzwi miłości, drzwi szczęścia, drzwi spokoju, drzwi tolerancji, drzwi wdzięczności i miłości do samego siebie. Kluczem jest nasze serce, a nogami dobre myśli.

Wizjonerka jest głęboko przekonana, że dobroć i optymizm mogą zapewnić nam sukces w 2022 roku. Według niej to nasze indywidualne wybory zdecydują, jak upłynie ten czas. Wystarczy świadomie zdecydować, że chcemy wspierać ludzi w swoim otoczeniu i zadbać o samych siebie, a wszystko się ułoży. Wierzycie, że to wystarczy, by być szczęśliwym?

Zobacz także: Czy wiesz, że podczas pełni Księżyca nie powinno się ćwiczyć jogi? Istnieje ważny powód