Zamknij

Jasnowidzka Aida podpowiada, co powinniśmy zrobić w maju 2022 roku. "Czasami tak trudno"

12.05.2022 09:30
Kobieta
fot. Shutterstock

Rada jasnowidzki na maj 2022 roku z całą pewnością da wielu osobom do myślenia. Według Aidy warto podążyć za głosem serca i skontaktować się z bliską osobą.

Aida Kosojan-Przybysz to najsłynniejsza polska jasnowidzka. Jej wskazówki dotyczące szczęśliwego życia wzbudzają wielkie zainteresowanie. Na kursie "Potęga obfitości" przekazuje swoją wiedzę dotyczącą duchowego rozwoju, a na instagramowym profilu przekazuje wizje dotyczące teraźniejszości. Wypowiedziała się niedawno na temat tego, co powinniśmy zrobić w nadchodzącym czasie, by lepiej się poczuć.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Jasnowidzka Aida przekazała radę na maj 2022 roku

Horoskop na maj w 2022 roku zapowiada wiele zdarzeń, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze samopoczucie. Zbliżające się zaćmienie Księżyca w połączeniu z retrogradacją Merkurego sprawia, że stajemy się przygnębieni i rozdrażnieni. Wiele osób instynktownie unika teraz rozmów z bliskimi, bo wie, że mogą się one skończyć awanturą. Pod wpływem Wenus w Baranie dajemy się sprowokować o wiele łatwiej niż zwykle.

Kiedy jednak znajdujemy się w podobnej sytuacji, dopada nas poczucie osamotnienia. Trudno się uśmiechać, jeśli nie mamy z kim szczerze porozmawiać. Najnowsza rada Aidy zawiera w sobie ważną podpowiedź na nadchodzące dni - według wizjonerki to my sami powinniśmy wyjść z inicjatywą i nawiązać kontakt z kimś, kto wzbudza w nas ciepłe uczucia. Im więcej osób zdecyduje się tak postąpić, tym więcej dobrej energii zacznie krążyć po świecie.

Aida podpowiada, co powinniśmy zrobić w maju 2022 roku

Wysłanie miłej wiadomości do kogoś, kogo lubimy, nie zawsze jest dla nas łatwe. Wymaga zebrania się na odwagę albo przezwyciężenia w sobie blokady. Niektórzy czują się zbyt dumni, by wyjść z inicjatywą w relacji. Inni natomiast obawiają się odrzucenia. Jak twierdzi Aida, warto jednak podjąć ryzyko. W jej przekonaniu nawet jeden SMS może wiele zmienić.

Napisz dzisiaj do kogoś kilka ciepłych słów… To tak prosto, a czasami tak trudno. Podziel się dobrem i pozytywną energią - doradziła jasnowidzka.

Gdy przekazujemy dobrą energię, otwieramy się na to, że może ona do nas wrócić. W ten sposób świadomie wybieramy to, co chcemy dawać światu. Rezygnujemy ze smutku i ze złości, by szukać pozytywnych rozwiązań. Jeśli podejmujemy próby i staramy się nawiązywać dobre relacje z ludźmi, po pewnym czasie trafimy na takich, którzy są nam przeznaczeni. Ich obecność sprawi, że doświadczymy bliskości i wsparcia, dzięki czemu każdego dnia będziemy czuli się lepiej niż dotychczas.

Zgadzacie się z tymi słowami?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?