Zamknij

Jasnowidzka Aida ma apel do Polaków. Przekazała ważną wizję na jesień

30.09.2022 09:29

Aida Kosojan-Przybysz miała nową wizję na ostatnie dni września. Jej słowa skłaniają do refleksji.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. EastNews

Aida to słynna jasnowidzka, która zyskała popularność dzięki sprawdzającym się przepowiedniom na temat przyszłości. Jej wizja na 2022 rok już się sprawdziła, więc w oczekiwaniu na zapowiedź kolejnych kilkunastu miesięcy warto wziąć pod uwagę wskazówki dotyczące chwili obecnej.

Zobacz także: Zbliża się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Astrologowie ostrzegają przed jego wpływem

Jasnowidzka Aida ma apel do Polaków. Przekazała ważną wizję na jesień

Aida Kosojan-Przybysz jest wizjonerką, która od wielu lat pomaga Polakom w lepszym zrozumieniu codzienności. Przekazuje wskazówki na kolejne lata, a jako prowadząca kurs "Potęga obfitości" i warsztaty rozwoju osobistego dzieli się narzędziami umożliwiającymi zastosowanie prawa przyciągania w powszednim doświadczeniu. Zaufało jej już kilkadziesiąt tysięcy osób - jej rady są cenione za wyjątkową trafność i to, że może z nich skorzystać każdy. Jasnowidzka korzysta ze swojego daru, by wyczuć energię obecnej chwili i dostosować do niej swój przekaz.

Niedawno podzieliła się wizją na ostatnie dni września. Według Aidy będą one nostalgiczne i pełne ciszy, ale dostarczą nam okazji do tego, by poprawić swoją sytuację.

Pogoda za oknem, jak i pogoda ducha, małymi krokami wprowadza nas na złoty dywan jesieni. To najlepszy czas na odpuszczanie i wybaczanie - napisała. 

Jeśli podczas pierwszych jesiennych dni postanowimy pożegnać się z przykrymi wspomnieniami, już do nas nie wrócą. Zamiast tego będziemy pamiętali jedynie to, co było dla nas dobre. To z kolei może pomóc nam naprawić relację, która wydawała się nie do uratowania albo pogodzić się z czyimś odejściem i ruszyć dalej.

Wizja Aidy na jesień 2022 roku

Jak twierdzi Aida, melancholijna aura końca lata wcale nie musi działać na nas przygnębiająco. Pod wpływem działających teraz sił natury mamy szansę pozbyć się czegoś, z czym chcieliśmy pożegnać się od dawna. Wystarczy poddać się atmosferze, która wisi w powietrzu.

Dzisiejszy dzień potrzebuje twojego skupienia i uwagi. Nie żałuj uciekającego w sandałach lata, spadających liści, płaczącego nieba. Nie licz kolejnych zmarszczek na twarzy. Oddaj wrześniowi swoje smutki i trudne wspomnienia - radzi jasnowidzka.

Warto zostawić za sobą to, co nam ciąży. Refleksyjna jesień pomoże odkryć, czym jest dla nas prawdziwe szczęście. Aida apeluje, by nie poddawać się przygnębieniu i potraktować zmiany w swoim życiu jak coś naturalnego - to sprawi, że poczujemy się lepiej.

Zastosujecie się do tej rady?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?