Zamknij

Jak zdobyć w życiu szczęście? Słynna polska jasnowidzka zdradziła prosty sposób

20.01.2022 13:56

Najsłynniejsza polska wizjonerka przekazała na swoim instagramowym profilu cenną radę dotyczącą poszukiwania szczęścia. Okazuje się, że jest to o wiele prostsze, niż mogłoby się wydawać.

Przepowiednie 2022
fot. Shutterstock

Aida Kosojan-Przybysz jest wyjątkową jasnowidzką - poza wygłaszaniem przepowiedni dzieli się też ważnymi radami z zakresu psychologii. Pomaga ludziom, którzy chcą poprawić jakość swojego życia, podpowiadając im, co mogą dla siebie zrobić.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Aida - najsłynniejsza polska jasnowidzka

Przepowiednia Aidy na 2022 rok w znaczący sposób wyróżnia się na tle innych. Aida jako jedyna nie próbuje straszyć wizjami katastrof, a zamiast tego zachęca do pozytywnego myślenia. Nawet o nadchodzących trudnych chwilach mówi tak, jakby wierzyła, że każdy będzie w stanie sobie z nimi poradzić.

Jej wypowiedzi na temat przyszłości często są powiązane z refleksją nad tym, w jaki sposób sami możemy zadbać o znalezienie szczęścia. Jej kolejna rada pozwala się zastanowić, czy przypadkiem sami nie utrudniamy sobie tego procesu. Kiedy jednak uda nam się rozwiązać pewien problem, wszystko może się okazać bardzo proste.

Aida Kosojan-Przybysz zdradziła sposób na znalezienie szczęścia

Na instagramowym profilu wizjonerki pojawił się niedawno ciekawy wpis. Aida podzieliła się swoją refleksją na temat poszukiwania szczęścia w życiu. Zdradziła, co jej zdaniem uniemożliwia nam jego zdobycie - po prostu nie czujemy się gotowi na pojawienie się miłości, bogactwa i dobrobytu. Jasnowidzka przekazała fanom cenną radę:

Poczuj siebie w radości i we łzach, tych ze smutku i ze szczęścia. Czuj i wyrażaj siebie, masz do tego pełne prawo. Uwolnij emocje, nie zamykaj się w sobie. Wpuść do serca świeże powietrze. Wejdź z nadzieją w nowy dzień. Daj szczęściu znak, że jesteś gotowy na jego przyjście - napisała.

Według wizjonerki niezwykle ważne jest więc to, byśmy czuli się przygotowani na znalezienie szczęścia. Jeśli jesteśmy zamknięci w sobie i nie potrafimy wyrażać emocji, możemy nie wiedzieć, jak zareagować na pojawienie się szansy. W pierwszej kolejności powinniśmy więc znaleźć sposób na wyrażanie siebie i tego, co czujemy. Wtedy szczęście znajdzie nas samo, a my będziemy umieli przyjąć je do swojego życia.

Zgadzacie się z tym?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?