Zamknij

Jak przyciągnąć miłość w czerwcu 2022 roku? Wykorzystaj ten rytuał

02.06.2022 09:24
Rytuał na miłość w czerwcu 2022 roku
fot. Shutterstock

Ten rytuał na przyciągnięcie partnera jest niezwykle prosty w wykonaniu. Może jednak przynieść spektakularne efekty. Stosuj go codziennie, by zaprosić miłość do swojego życia.

Horoskop miłosny na czerwiec 2022 roku niesie nadzieję wszystkim osobom, które od dawna nie mogą znaleźć partnera. Za sprawą Wenus w Byku zyskamy szansę na poznanie kogoś wartościowego i stworzenie z nim miłosnej relacji. Słońce znajduje się w znaku zodiakalnych Bliźniąt, którym w tarocie patronuje karta Kochankowie. Jak wykorzystać wpływ tej energii? Pomoże w tym ten miłosny rytuał.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Jak przyciągnąć miłość w czerwcu 2022 roku? Wykorzystaj ten rytuał

Bliźnięta to znak Powietrza, więc w tym miesiącu warto pracować z tym żywiołem. Medytacje oddechowe w połączeniu z magicznymi intencjami mogą teraz zdziałać cuda. Każdy może je wypróbować, bo są banalnie proste.

  • Usiądź lub połóż się wygodnie. Skoncentruj się na swoim oddechu. Pozwól myślom płynąć.
  • Gdy poczujesz, że twój oddech zaczyna się uspokajać, postaraj się go pogłębić. Wciągaj powietrze do płuc i do brzucha.
  • Zastanów się nad tym, co utrudnia ci znalezienie miłości. Czy w twoim życiu są jakieś blokady? Może masz negatywne przekonania na swój temat, które nie pozwalają ci uwierzyć w siebie?
  • Wyobraź sobie, jak by to było spotkać wymarzonego partnera i stworzyć z nim szczęśliwy związek.
  • Poczuj, jak żegnasz się ze wszystkim, co cię ogranicza, kiedy wypuszczasz powietrze z ust. Powtarzaj w myślach: "Oddaję światu to, co nie służy mi w znalezieniu miłości".
  • Ilekroć wdychasz powietrze, wyobrażaj sobie, że zapraszasz w ten sposób miłość i światło do swojego życia.

Im częściej wykonujemy tę medytację, tym lepiej rozumiemy samych siebie, a nasze intencje zaczynają się spełniać. Jeśli w tym miesiącu chcemy wzmocnić jej działanie, możemy wykorzystać to, że Wenus - planeta miłości - znajduje się w znaku należącym do żywiołu Ziemi. Warto pracować z oddechem na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody.

Prawo przyciągania w miłości - czerwiec 2022 roku

Zodiakalnym Bliźniętom patronuje Merkury, nazywany w astrologii posłannikiem. To planeta związana z komunikacją i przekazywaniem wiadomości. W tym miesiącu ważne jest to, jakiego używamy języka - także wtedy, gdy rozmawiamy sami ze sobą. Według prawa przyciągania Wszechświat słyszy nasze myśli i je spełnia, więc musimy uważać, by nie koncentrować się na lęku i snuciu czarnych wizji. Jasnowidzka Aida przekazała niedawno, jakich słów powinniśmy używać, by przyciągnąć szczęście. Pomogą one także w znalezieniu miłości.

W ciągu najbliższych kilku tygodni warto też jak najczęściej rozmawiać z innymi - formułować własne poglądy, opowiadać o sobie, słuchać cudzych historii. Możemy teraz poznać wiele wspaniałych osób, co sprawi, że pojawią się okazje do częstszych spotkań towarzyskich. Bliźniak najczęściej znajduje miłość dzięki swojej otwartości. Korzysta z szans, które pojawiają się na jego drodze, i dzięki temu ma większe szanse na spotkanie drugiej połówki.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?