Zamknij

Jak pozbyć się swoich zmartwień? Słynna jasnowidzka podzieliła się ważną radą

17.08.2022 12:56

Aida Kosojan-Przybysz przekazała na swoim instagramowym profilu wskazówkę, z której każdy może skorzystać w okresie wakacji. Warto wypróbować jej metodę.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida to słynna jasnowidzka pochodząca z Gruzji. Jako prowadząca kurs "Potęga obfitości" często dzieli się darmowymi poradami dotyczącymi codziennego życia. Niedawno przekazała mądrość, którą usłyszała od swoich babć. Lato to odpowiedni moment, by ją wypróbować.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Jak pozbyć się swoich zmartwień? Słynna jasnowidzka podzieliła się ważną radą

W okresie wakacyjnym każdy z nas chciałby się czuć szczęśliwy. Często jednak bywa tak, że zmartwienia towarzyszą nam także podczas urlopu. Kłopoty, z którymi borykamy się na co dzień, nie pozwalają nam o sobie zapomnieć. Jesteśmy przez to przygnębieni i sfrustrowani. Jasnowidzka Aida poruszyła ten problem w swojej najnowszej wypowiedzi.

Są zbędne bagaże, które tak często wrastają w nasze plecy - napisała.

Jak zauważyła wizjonerka, męczące problemy mogą z biegiem czasu stać się naszymi nieodłącznymi towarzyszami. Dźwigamy je na plecach jak bagaż, którego nie potrafimy zostawić za sobą. W jej przekonaniu istnieje jednak rytuał pozwalający na to, by się ich pozbyć. Jest bardzo prosty do wykonania. Niemal każdy może go wypróbować.

Aida radzi, jak pożegnać swoje zmartwienia

Według jasnowidzki istnieje szansa na to, by rozstać się ze wszystkim, co utrudnia nam życie. Tego sposobu nauczyła się od starszych kobiet w swojej rodzinie.

Dawniej, za czasów, kiedy moje babcie były młode, kamieniom oddawało się swoje zmartwienia, szeptało się im swoje problemy i rzucało za siebie do morza…
Wierzono, że człowiek w ten sposób oddaje swoje emocjonalne ciężary, zrzuca kamienie z serca - radzi Aida.

Wystarczy uwierzyć, że woda zechce przyjąć to, co nam już nie służy. Dzięki temu uwolnimy się od swoich bolesnych doświadczeń. Jasnowidzka nie ukrywa, że sama korzysta z tej metody. Być może więc warto wziąć z niej przykład?

Zamierzacie spróbować?

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?