Zamknij

Jak podejmować ważne decyzje? Polska jasnowidzka zdradza, czego nie powinniśmy robić

09.02.2022 15:00

Aida Kosojan-Przybysz doradziła swoim fanom na Instagramie, jak powinni postępować, by nie popełnić błędu przy podejmowaniu ważnych decyzji. Jej słowa mogą się okazać niezwykle cenne dla niektórych osób.

Zakochani
fot. Shutterstock

Niewielu ludzi wie, czego naprawdę pragnie. Kiedy muszą wybrać jedną z dróg, często wpadają w panikę i zdają się na los albo cudze wskazówki. Nie wszyscy jednak radzą nam życzliwie. Jak się przed tym ustrzec i samodzielnie zadbać o siebie? Jasnowidzka Aida opublikowała na swoim profilu ważną refleksję na ten temat.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

2022 rok - Rok Korytarza

Przepowiednia Aidy na 2022 rok, zwany przez nią Rokiem Korytarza, jest wizją wędrówki człowieka przez korytarz. Jak twierdzi Aida Kosojan-Przybysz, w 2022 roku każdy z nas będzie czuł się tak, jakby poszukiwał dla siebie odpowiednich drzwi albo starał się zdobyć klucz, który je otworzy.

Wiele osób nie będzie wiedziało, jak ma postępować i do czego dążyć. Poczujemy, że znajdujemy się w momencie przejścia, jednak trudno będzie wybrać dla siebie nowy kierunek. Jak nie popełnić błędu? Wskazówka Aidy może nam w tym pomóc.

Jak podejmować ważne decyzje? Aida zdradza, czego nie powinniśmy robić

Aida często przypomina swoim fanom, że sami są odpowiedzialni za własne szczęście. To oni decydują, jaką tworzą relację ze sobą i z innymi. Każdemu z nas czasem zdarza się jednak zabłądzić. Wizjonerka podpowiedziała, jak możemy w takiej sytuacji uniknąć problemów.

Nie podejmuj decyzji pod wpływem strachu, zmęczenia lub nacisku innych. Słuchaj i czuj siebie. Umysł, dusza i ciało są twoimi najlepszymi przewodnikami. W twojej kropli krwi jest siła i mądrość przodków. Dokonuj własnych wyborów. Pielęgnuj szacunek i miłość do siebie. Pamiętaj, przyszłość jest ruchoma i to ty na nią wpływasz. Nigdy się nie poddawaj. Bądź niezależny i wolny - napisała.

Zgadzacie się z tymi słowami?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?