Zamknij

Jak osiągnąć swój życiowy cel? Jasnowidzka Aida ma nietypową radę

24.01.2022 13:35

Czy powinniśmy walczyć o spełnienie swoich marzeń? A może lepiej pozostawić sprawy własnemu biegowi? Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się wartościową radą.

Kobieta
fot. Shutterstock

Przepowiednie Aidy już od kilku lat wzbudzają silne emocje. Jasnowidzka w ostatnim czasie postanowiła również dzielić się wskazówkami dotyczącymi rozwoju osobistego. Na swoim instagramowym profilu uczy, jak przyciągnąć obfitość do swojego życia. Niedawno podpowiedziała, co możemy zrobić, by osiągnąć swój życiowy cel.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Aida - najsłynniejsza polska jasnowidzka

Przepowiednia Aidy na 2022 rok stanowi zachętę do pozytywnego myślenia i poszukiwania szczęścia. Wizjonerka w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dodała również, że niezwykle istotną kwestią powinno być dla nas to, abyśmy przygotowali się na pojawienie się miłości, bogactwa i dobrobytu w naszym życiu. Jeśli bowiem tego nie zrobimy, mogą nas one ominąć.

Aida uważa, że każdy z nas może osiągnąć szczęście. Jednak stanie się tak tylko wtedy, gdy nauczymy się otwierać na świat i przeżywanie własnych emocji. To doda nam odwagi do tego, by żyć pełnią życia. A co możemy zrobić dla siebie w nadchodzących dniach? O tym mówi najnowsza wskazówka wizjonerki.

Aida Kosojan-Przybysz zdradziła sposób na zdobycie celu

Na profilu Aidy pojawił się niedawno obszerny wpis na temat tego, co powinniśmy zrobić, by osiągnąć swój życiowy cel. Wizjonerka nawiązała przy tym do jednego z żywiołów natury - według niej warto zainspirować się wodą.

Nie odkładaj na potem tego, co możesz zrobić dzisiaj. Pozwól, żeby sprawy, na których ci zależy, popłynęły do przodu. Niech prąd dobrych myśli poprowadzi cię w dobrym kierunku. Woda jest żywiołem, życiem, energią, potrzebuje ruchu. Bądź wartką rzeką. Nie pozwól, by ktoś lub coś skuł twoje plany lodem. Unikaj sztormów emocjonalnych. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, nie wchodź w konflikty, nie doprowadzaj wody do wrzenia… Bądź falą miłości i dobra. Płyń do celu we własnym tempie - napisała.

Uważacie, że rady Aidy są pomocne?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?